Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: single vs multiplayer

  1. #1
    Ungherentek
    Guest

    single vs multiplayer

    Ahoj všem,
    jsem nadšenec hraní settlerů od mládí a nejsem jistě sám. Netuším nakolik dnešní hráči mají zkušenost a zážitky z hraní settlers 1 v multiplayeru, (tzn. hraní proti sobě), ale dle mého názoru je to podstata nekončícího hraní settlers. Možná už to tu na fóru zaznělo, ale myslím a jsem o tom přesvědčen, že cílem každé hry je bavit se, žít a radovat. To bohužel singl play hry neumožňují zcela protože oproti vám stojí jen nastavení hry. žádný člověk žádný počítač, a to vývojáři nemohou udělat složité protože musí myslet na všechny. Nemohu říct že se mi TSO nelíbí ale postrádám v nich tento prvek vzájemného soupeření, napadání, zabírání území, spolupráce, obchodu, rad a porad, taktiky, jednoduše obsažnost velké strategie kterou bych si jako settlers rád představil. O co by šlo tuto hru obohatit tak aby byla úspěšná a bavila všechny o multiplayer(= možnost války mezi jednotlivci a cechy) a prohlubování rozsahů možností a rozmezí variant pro každého jednotlivce, pro každou věc, tak aby si v ní každý našel své, sebe ve své taktice proti někomu, místečko a došel se svým stylem a přesvědčením k cíli, ne tak aby se každý stal nakonec hvězdou protože se po tísíci probdělých nocích dostal až na konec, ale aby se každému otevírali široké možnosti akčních dějů, událostí a zvratů v průběhu hry.
    Jednoduše si myslím, že by nebylo špatné udělat ze settlers velkou strategickou onlinovku ve všech směrech. má na to předpoklady protože dokáže být jak mírumilovná a příjemná stejně tak jako zničující a zdrcující. (vzpomínáte, když jste si v settlers 1 nespočítali základní materiál a budovy dost rychle jste mohli skončit z důvodu jednoduchého) to jen tak.. jsem si tu vylil srdíčko

  2. #2

    Join Date
    May 2016
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    presne preto to neviem dlho zacat ani hrat, lebo cakam, keby tu budu superenie hracov a boje...ale az to spravia isto zacnem stavat aj ja :-)

  3. #3
    Eshop's Avatar
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Dobruška
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem téhož názoru jako Ungherentek. Mé dvě nejoblíbenější MMO strategie jsou The Settlers OnLine a Stronghold Kingdoms Online. Nekonkurují si, každá je zaměřena trochu jiným směrem. Online Settleři mají velice propracované budování ekonomiky, ale naprosto mizerné PvP (dají-li se expedice vůbec za PvP považovat). Online Stronghold má zase velice propracované PvP, ale naprosto mizerné budování ekonomiky (přinejmenším v porovnání se Settlery). Přitom by alespoň drobným vylepšením PvP stránky hry měl Settlers OnLine našlápnuto k velice epické gamesce. Moc se za posílení PvP v Settlers OnLine také přimlouvám!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.