Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: nevraceni generálů

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    nevraceni generálů

    Poslal jsem bojovat armu na domovskem ostrove a uz dva dny se nevratila a pořad bojuje co s tim je

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Stalo se mi to samé. Povedlo se Ti to nějak vyřešit?

  3. #3

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    pošli útok na ten "zaseknutý" tábor s ďalším generálom a odvolaj ho. malo by to uvoľniť ostatných generálov, spustí sa ich boj s táborom a vrátia sa ti....

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Heliamphora View Post
    pošli útok na ten "zaseknutý" tábor s ďalším generálom a odvolaj ho. malo by to uvoľniť ostatných generálov, spustí sa ich boj s táborom a vrátia sa ti....
    Moc díky, funguje to.

  5. #5

    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    nevrácení dva generálové

    Ahoj, tak jsem poslal už druhého generála na útok (ten první už je bloklý pár dní) dle vašeho návodu a tábor mi sežral i jeho. Odvolat nejdou, tlačítko s ústupem nefunguje a oba generálové pořád útočí. Co s tím, díky. A.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Arsin View Post
    Ahoj, tak jsem poslal už druhého generála na útok (ten první už je bloklý pár dní) dle vašeho návodu a tábor mi sežral i jeho. Odvolat nejdou, tlačítko s ústupem nefunguje a oba generálové pořád útočí. Co s tím, díky. A.
    Musíš generála odvolat, když je ještě na cestě.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.