Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Platba převodem, při bonusovém množství DIAMANTŮ

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Platba převodem, při bonusovém množství DIAMANTŮ

    Zdravím, chtěl jsem se jen zeptat, zda se mi přičte na konto bonusový počet diamantu, při akci(+200%), když stihnu (někdy je akce hodinku) poslat převod. Zpracuje se tedy až po svátcích, tak by mě zajímalo, či dostanu ten bonus, nebo už žádný bonus nedostanu. Děkuji

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Dle me by mel byt rozhodny cas objednavky, jinak by vsichni, co neplati kartou online byli znevyhodneni. Predpokladam, ze na tohle dokaze fundovane odpovedet pouze Zakaznicka podpora.

  3. #3
    HanziCZek's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Napadá někoho, jaký je důvod, že takováhle akce trvá jen hodinu a né třeba dva dny?

    Vždyť teoreticky bude spousta lidí, kteří by diamanty nakoupili JEN díky akci, akorát v tu osudnou hodinu hodinu nesedí u počítače. Dle mého, tímhle server zbytečně přichází o zisk.
    Last edited by HanziCZek; 04.01.13 at 16:48.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    To někdy bylo, +200%? Že by hráč dostal 3x tolik drahokamů za normální cenu?

    Je pravda, že to bych si určitě nějaký koupil. Což potvrzuje co říká HanziCZek.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Ne, bylo +100% nekdo to prezentuje jako 200% ale porad tim mysli dvojnasobek. Bylo tedy za 2000,- CZK 48 000 drahokamu.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Na tu zákaznickou podporu bych jim nepsal.. protože jsem si s nimi vyměnil několik emailu a jsem z toho více jelen, než jsem na začátku byl.

    Prostě jsem odeslal objednávku a čekal jsem email, kde budou další instrukce a ono prd. A když vezmu, co mi pak psali z podpory, tak jsem jen kvetl a to jsem jim psal, několikrát to samé, s čím mám problém a oni si stejně odpovídali na něco na co jsem se jich ani neptal )

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.