Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34

Thread: Černé obchody ve stoce

  1. #1
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví

    Černé obchody ve stoce [AKTUALIZACE 05.07.2015]

    Za hostincem "U prcka", tam kde se slézá největší spodina z celého okolí, se nachází kanál. Není to ovšem jen tak ledajaký kanál. Mnozí, kteří do něj vstoupili, už se nikdy nevrátili. Někteří říkají, že v kanálech řádí striga. Jiní, že tam žijí tak velké krysy, které dokáží pozřít člověka. Ale těch málo "vyvolených" zná pravdu.

    Hned při příchodu vám zastoupí cestu středně vysoký chlap s jizvou přes celou tvář. "Tady se prodává jen za peníze! Žádný výměnný obchod tu nevedeme! Jestli nemáš peníze, tak ti radím, otoč se a rychle vypadni!".

    PRODEJCE Krysa (obchodník se zbraněmi):
    "Koho to sem zase čerti přinesli! Á, zákazník! V tom případě pojď blíž a porozhlédni se. Mám tu jen to nejkvalitnější zboží."
    • Bronzové meče (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 499 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Železné meče (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 499 mincí
    • Ocelové meče (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 749 mincí
    • Damaškové meče (minimální množství na prodej: 500) Standardní cena za minimální množství = 1499 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Luky (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 79 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Dlouhé luky (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 169 mincí
    • Kuše (minimální množství na prodej: 500) Standardní cena za minimální množství = 999 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Děla (minimální množství na prodej: 500) Standardní cena za minimální množství = 2999 mincí Často nedostatkové zboží.

    PRODEJCE Pan Durza (obchodník s rudou a ignoty):
    "Jmenuji se Pan Durza. Přátelé mi říkají Ďuk. Ty ovšem nejsi žádný můj přítel! A jestli mi tady něco ukradneš, nakopu tě tam, kam slunce nesvítí! Pokud je ti to jasné, můžeme obchodovat. Zde je moje zboží."
    • Bronz (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 399 mincí
    • Železo (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 899 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Ocel (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 729 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Železná ruda (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 189 mincí
    • Uhlí (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 79 mincí
    • Měděná ruda (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 249 mincí
    • Ledek (minimální množství na prodej: 500) Standardní cena za minimální množství = 2699 mincí Často nedostatkové zboží.

    PRODEJCE Malý Joe (obchodník se stavebním materiálem):
    "Přistupte blíže. Ano, ano, vy. Vidím, že máte vlohy pro stavebnictví. Ty ramena, jak dělané pro slavného architekta. Určitě toužíte postavit celou čtvrť obytných domů a k tomu i nějaký ten dům neřesti. Ano ,ano, bylo mi to hned jasné, jen co jste se objevil v tunelu. A že nemáte žádné suroviny? To pro malého joea není žádný problém. Samozřejmě, když se mu dostane pár zlaťáků. Co říkáte? Že jich máte dost. Och, tak to je hudba pro mé uši. Pohleďte. Mám jen to nejlepší zboží."
    • Borové dřevo (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 69 mincí
    • Tvrdé dřevo (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 129 mincí
    • Mramor (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 249 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Tvrdé prkna (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 159 mincí

    PRODEJCE Kovboj (obchodník se smíšeným zbožím)
    Muž v černém kabátě a černým kloboukem na vás pokyne. Jakmile přistoupíte, podává vám kus papíru.
    • Koně (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 259 mincí
    • Nástroje (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 249 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Nápoje (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 139 mincí
    • Chléb (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 129 mincí
    • Mouka (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 119 mincí
    • Maso (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 119 mincí
    • Pšenice (minimální množství na prodej: 5000) Standardní cena za minimální množství = 139 mincí
    • Klobásy (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 179 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Voda (minimální množství na prodej: 50000) Standardní cena za minimální množství = 319 mincí Často nedostatkové zboží.

    PRODEJCE Tupolev (obchodník s materiálem pro vědu)
    "Ale, ale, kolega! Hned jsem na vás poznal, že se zajímáte o vědu všeho druhu. Možná tu mám nějaké" muž se rozhlédne kolem sebe a tiše řekne: "zakázané zbožíčko".
    • Pero (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 159 mincí
    • Tiskařská razidla (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 149 mincí
    • Jednoduchý papír (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 89 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Střední papír (minimální množství na prodej: 1000) Standardní cena za minimální množství = 119 mincí Často nedostatkové zboží.

    PRODEJCE Smrdutý skunk (obchodník s dobrodružstvím)
    Starý muž sedíc na svém dřevěném kolečkovém křesle se na tebe podívá a řve: "Hej ty! Už jsi někdy viděl Škarohlída? Já ho taky neviděl!" Skunk rychle strhnul deku, kterou měl přehozenou přes své nohy a odhalil své nohy končíce u kolen. "Pokud chceš zažít dobrodružství jako já, měl bych tu přesně něco pro tebe."
    • Zrádci Standardní cena za 1 dobrodružství = 49 mincí
    • Zkažený Viktor Standardní cena za 1 dobrodružství = 79 mincí
    • Synové Veldtu Standardní cena za 1 dobrodružství = 49 mincí
    • Bohatým brát Standardní cena za 1 dobrodružství = 149 mincí
    • Pokusy na odlehlém místě Standardní cena za 1 dobrodružství = 99 mincí
    • Temní veleknězové Standardní cena za 1 dobrodružství = 99 mincí
    • Vyhnanci Standardní cena za 1 dobrodružství = 349 mincí
    • Koňský hřbet Standardní cena za 1 dobrodružství = 99 mincí
    • Čarodejnice z močálu Standardní cena za 1 dobrodružství = 99 mincí
    • Staří přátelé Standardní cena za 1 dobrodružství = 2999 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Temné bratrstvo Standardní cena za 1 dobrodružství = 299 mincí
    • Ztracená lebka Standardní cena za 1 dobrodružství = 99 mincí
    • Tropické slunce Standardní cena za 1 dobrodružství = 99 mincí
    • Mateřská láska Standardní cena za 1 dobrodružství = 1999 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Divoká Mařena Standardní cena za 1 dobrodružství = 89 mincí
    • Seveřani Standardní cena za 1 dobrodružství = 2499 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Překvapivý útok Standardní cena za 1 dobrodružství = 849 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Statečný malý krejčí Standardní cena za 1 dobrodružství = 139 fazolí Často nedostatkové zboží.

    PRODEJCE Vyrmička (obchodník s bonusy)
    "Přeji vám dobrý večer. Ovšem nemusí být jen dobrý, může být výjimečný. S mým lektvarem lásky uspokojíte svou touhu po nových osadnících."
    • Lektvar lásky Standardní cena za 1 bonus = 499 mincí
    • Pytel duhového sněhu Standardní cena za 1 bonus = 699 žuly Často nedostatkové zboží.
    • Sendvič se sýrem Standardní cena za 1 bonus = 49 mincí
    • Čokoládový zajíček Standardní cena za 1 bonus = 299 žuly Často nedostatkové zboží.
    • Pečená kachna Standardní cena za 1 bonus = 149 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Urychlovač kvašení Standardní cena za 1 bonus = 299 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Pierův talíř těstovin Standardní cena za 1 bonus = 299 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Košík exotického ovoce Standardní cena za 1 bonus = 399 mincí Často nedostatkové zboží.
    • Biče a mrkve Standardní cena za 1 bonus = 129 mincí

    PRODEJCE Duka (obchodník s doplněním)
    Malá holčička sedí na dřevěném stole a češe si vlasy. Při vašem příchodu odloží hřeben, psíma očima se na vás podívá a řekne: "Prosím, prosím, kupte si něco! Pokud nic neprodám maminka mi naplácá na holou."
    • +100 pšenice do pole Standardní cena za +100 doplnění = 6 mincí
    • +100 doplnění do zlatého dolu Standardní cena za +100 doplnění = 99 mincí
    • +100 doplnění do čehokoliv Standardní cena za +100 doplnění = 99 žuly

    KUPEC Hurgen (obchodník s uměním)
    Malý mužík s krysíma očkama k vám přistoupí, důkladně se rozhlédne kolem sebe a tiše pronese: "Nemáš náhodou na prodej ..." a promne si přitom špičku nosu.
    • Pirátská chatrč - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Lucerna pro ramadán - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Panství - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Arabská věž - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Kouzelná lampa - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Velbloudí stáje - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Rezidence v oáze - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Arabská rezidence - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Arabský palác - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Prastarý chrám - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Osadnický ozdobný keř - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.
    • Socha lva - Pokud chceš prodat, napiš do vlákna či pošli PM zprávu ve hře.

    P.S.: Pokud máte zájem o některý druh zboží, pošlete poštou (ne šeptem), hráči SeFF (ve hře) svou nabídku, popřípadě pokud ho máte v přátelích rovnou pošlete obchodní nabídku a pokud bude rozumná a SeFF bude mít materiál, přijme ji. Obchody, které nesplňují podmínky, budou zcela ignorovány. A taky budou ignorovány jakékoliv nabídky, které budou zde!

    Prodejní zpráva:
    Když procházíte kolem své hospody, vyjde ze stínů budovy postava zahalená v černém. Jediné, co vidíte jsou rudé duhovky jeho očí. Po chvilce zkoumání pronese tichým hlasem: "Pokud máte zájem o podpultovní zboží, vydejte se do stoky a ukonejšíte své prodejní či nákupní potřeby." Poté vstoupí opět do stínů a na zemi po něm zůstane papírek na kterém stojí: forum.thesettlersonline.cz/threads/269
    Last edited by SeFF; 03.10.15 at 22:01. Reason: aktualizováno!

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Doplněny standardní ceny a noví prodejci.

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Takto to dřív fungovalo? Skvěé poměry, škoda že čas je jiný.

  4. #4
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kunhuta_z_Jezera View Post
    Takto to dřív fungovalo? Skvěé poměry, škoda že čas je jiný.
    Jaký čas? Tohle je má aktuální nabídka. Možná se někomu bude zdát drahá, ale já za tolik prodávám, protože je to +/- výhodné pro obě strany (podle mě).

  5. #5
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Doplněn nový obchodník.

  6. #6

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ta ocel se nevyplati ze 2k udelas 1000 ocel mecu tj. 400 minci, to se sezenes levneji na trhu

  7. #7
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by czechboss View Post
    ta ocel se nevyplati ze 2k udelas 1000 ocel mecu tj. 400 minci, to se sezenes levneji na trhu
    Když myslíš....

    P.S.: Ocel není jen na ocelové meče.
    Last edited by SeFF; 16.07.13 at 08:56.

  8. #8

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak tohle vypada velice dobre! skoda ze jsem te nasel az dnes!!!

  9. #9

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ta holčička duka ja dost predražená, síce na trhu je to ješte dražší.kuše jdou 2 krát levneji na trhu, já bežne kupuji 100 kuší=40 zlatek.zrovna si počkám na dobrou chvíli.tenhle servr je už starý, čiže se to bude jewn zlacnovat a každý mesíc treba menit nabídku.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    mAM NA PRODEJ 500 DAMAŠKOVÝCH MEČU TAK JSEM SI RIKAL ZE TO PRODAM VE STOCE

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.