Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 34

Thread: Černé obchody ve stoce

  1. #11
    AndrejzUsti
    Guest
    jak se můžu zkontaktovat při obchode

  2. #12
    AndrejzUsti
    Guest
    CHtěl bych nakoupit kanony u krysy ale jak ho mám zkontaktovat.

  3. #13
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    -del- 26 10 2014
    Last edited by Ravise; 26.10.14 at 20:39.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  4. #14
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Černé obchody ve stoce se opět rozjíždí. Důvodem "odstávky" byla razie a zatčení všech obchodníků. Ovšem už jsou opět zde se svým zbožím.

  5. #15
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví

  6. #16
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Někam to zmizlo, tak to dávám znova

    imgup.cz/image/hqN, imgup.cz/image/hq4
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  7. #17
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví

    Angry

    Zmizelo to, tak to sem dávám znova
    imgup.cz/image/hqN, imgup.cz/image/hq4
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  8. #18

  9. #19
    Magnificent_Thor's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Zmizelo to, tak to sem dávám znova
    imgup.cz/image/hqN, imgup.cz/image/hq4


    Ahoj ve spolek.
    Ravise dobrej postreh, taky jsem si toho vsimnul, par screenu muzu dodat, pokud zase " zmizej " Dela to stale ... Seff se na jednu stranu tvari jako velkej pomocnik vsem novackum, ale na druhou , je obíra tak nehoraznym zpusobem, ze se mu ani ten nejvetsi lichvar ve hre nevyrovna...

    Jeden postreh za vsechny.
    Staci jen to, ze dela navody na adv. ktere uz byly davno vymysleny nekym pred nim a on jeho praci vydava za svou.

  10. #20
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Magnificent_Thor View Post
    Ahoj ve spolek.
    Ravise dobrej postreh, taky jsem si toho vsimnul, par screenu muzu dodat, pokud zase " zmizej " Dela to stale ... Seff se na jednu stranu tvari jako velkej pomocnik vsem novackum, ale na druhou , je obíra tak nehoraznym zpusobem, ze se mu ani ten nejvetsi lichvar ve hre nevyrovna...

    Jeden postreh za vsechny.
    Staci jen to, ze dela navody na adv. ktere uz byly davno vymysleny nekym pred nim a on jeho praci vydava za svou.
    Velká, převeliká slova. Dodávejte si klidně screeny jaké chcete, ať to klidně každý vidí. Za tohle se já nestydím, protože nikdy jsem na výměně nepsal, že prodávám něco tak drahého. A omlouvat se za hloupost a neznalost jiných se opravdu nebudu - je tu fórum (kde i já píšu, aby nikdo nekupoval/neprodával něco, co nevím jakou má hodnotu), je chat nápověda, kde 90% lidí napíše (i já), aby toto rozhodně nikdo nekupoval. Ale pokud to lidi kupují, je to opravdu chyba prodávajícího (zkus se zamyslet Magni)??? Cenu v obchodě si může dát každý jakou chce a to je na téhle hře pěkné - pozorovat jak se trh mění při každém eventu či zásahu do surovin.

    A teď k těm dobrodružstvím, protože to si beru velmi osobně a tobě se velmi práší od pusy.
    1) Nikdy jsem si nepřivlastnil cizí práci. Na začátku vlákna píšu, že si beru inspiraci od toho nebo toho si beru tam a tam - to ovšem vůbec neznamená, že někomu vykrádám práci! Některé sestavení jednotek nebo rozestavení generálů může být stejné, ale pokud nic lepšího nebo vhodnějšího nejde udělat, tak to prostě stejné bude... ale chápu, že to některým tak může přijít.
    2) Některé dobra jsem měl dříve než jinde. Byly sice asi jen dvě, ale přesto jsem byl mezi prvníma. To, že teď ty návody updatuji, protože jsem tu přes rok nebyl a bylo třeba je upravit.
    3) Pořád existují lidé, kteří mi píšou, abych udělal návod na to a na to... takže pokud si myslíš, že si honím ego, tak se mýlíš (neříkám, že mi to ego nehladí, ale nevyžívám si v tom).

    Tohle je má obrana. Možná není skvělá ani dobrá, ale nestydím se a za tím, co jsem napsal si stojím. Chápu proč jste na mě zaútočili skrze ty obchody to je v pořádku (pokud to je ve vlákně, kde to patří, tedy zde), ale útok na mojí práci si beru velmi osobně mistře Magnificent_Thor a ještě mě nařknout, že někoho "vyžírám", to mi přijde z vaší strany velice pod pás. Pokud vám mé návody vadí, zburcujte server a veďte demonstraci za zrušení vlákna Deník dobrodruha SeFFa, protože ... a nějaký důvod si už jistě doplníte sám. Ovšem než se tak stane, tak Vás dám pěkně do ignoru, protože ve hře slyšet a vidět nepotřebuji (na to mi bude stačit fórum).

    P.S.: Pokud se někdo chce přidat k diskuzi klidně může. Já jsem otevřený debatě a výměně názorů, pokud jsou věcné.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.