Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13

Thread: [Feedback] Sneak Peek: Guild Quest Rework

  1. #11

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Neříkám, že nemáš pravdu, ale nikdo tě přece nenutí plnit denně CQ. Jistě se najdou cechy, kde se nebude vyžadovat každodenní plnění. Zvláště když nyní přidali úkoly, které jsou výrazně nevýhodné nebo velmi náročné na čas. Mimochodem, zrovna ten krejčík by šel řešit nákupem LS. Ale to je samozřejmě jen varianta, nikomu ji nevnucuju :-). Tak jako tak, získané cechovní mince nemají takovou hodnotu jako 100 damascénských mečů. Ani kdyby jsi jich získal maximální množství 263.
    Nepsali tam náhodou, že všechny cechy budou mít stejný cechovní úkol? Tedy předpokládám, že buď bude LS na krejču nedostupné a nebo cena přemrštěná

  2. #12

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Předělání systému odměňování za cech. úkoly mi nevadí, dokonce mi to skoro přijde i lepší, ALE NECHÁPU, proč předělali i systém zadávání úkolů, tedy to, že teď už se úkoly nedostávají podle velikosti cechu. Já sám jsem třeba v malém cechu právě proto, že jsem nechtěl dělat dobrodružství jako cechovní úkoly (protože na to obvykle nemám buď čas, nebo chuť, nebo obojí).

    Když jsem se díval na osettlers.com, je tam uvedeno celkem 51 cech. úkolů. Když jsem je prošel, zjistil jsem že z nich:
    - 12 úkolů je pravidelně plnitelných a člověk na tom i něco vydělá
    - 11 úkolů je občas proveditelných, nebo na tom člověk nic nevydělá (hodnota darovaných surovin vůči obdrženým cech. mincím je +- 0). Sem patří i úkoly typu "vycvičte 45 kavalerie". Nejen, že se většinou pohybuju kolem limitu populace, takže když zrovna nejedu dobrodrůžo, nemusím mít k dispozici 45 "nezaměstnaných osadníků", ale když by náhodou přišly 3 tyhle úkoly po sobě, budu mít navíc 135 kavalerie a co s ní budu dělat? Zvlášť teď, kdy jsou ve hře MoMA, tak není třeba posílat kavalerii na smrt
    - 28 úkolů je většinou neproveditelných - obsahuje buď provedení nějakého (nebo nějakých) dobrodružství, nebo darování takových expertních surovin, že se za to cechovní mince nevyplatí.

    Tímto jsem chtěl vyjádřit svůj nesouhlas se zrušením zadávání cech. úkolů dle velikosti cechu

    Swordfish

    P.S. počty úkolů byly dělány pro můj level 50. Předpokládám, že na levelu 51 ten poměr dlouhodobě přeskakovaných ještě naroste (viz ten příklad s dokončením krejči + zaplacení damascénských mečů)

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Informace na osettlers.com ber s dostatečnou rezervou. Například tam zmiňované úkoly s verbováním armády mají zcela špatně! Vesměs jde o to mít uvedenou armádu již naverbovanou. A často ještě jinou než na serveru píšou. Takže není třeba při zadaném úkolu stále znovu a znovu verbovat. To jen tak na okraj, protože ani kdyby jsme započítali další úkoly jako "výdělečné", tak stále jich dost a dost zůstává v červených číslech. Konkrétněji to chi prověřit později, až se mě je podaří alespoň z větší části opravit a doplnit nové.
    Jinak co se týče toho zrušení rozdělení cech. úkolů podle velikosti cechu, tak mě se to zamlouvá. Jasně, přibyly i těžké úkoly, ale zároveň i lehké a na každý pád je to nyní pestřejší.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.