Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Kolonialni hrad a ZK z kolonii

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Kolonialni hrad a ZK z kolonii

    Navrhuji pro zatraktivneni kolonialnich boju, aby kolonialni hrad pridaval populaci. Treba co uroven to 10 populace.
    Pak bych jeste navrhl, aby se zkusenost po dosazeni max. lvl v koloniich prevadela na SC (star coin) a byl to tak zpusob jak je ziskat.

    Myslim, ze tyto dve zmeny by boj o kolonie posunuli a zvetsili jak atraktivnost tak pouziti boju o kolonie pro hru.

  2. #2
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych třeba kolonie hrál, ne kvůli starcoinům nebo nějaké populace. Nehraji je kvůli chybám které se hojně objevují v koloniích. Atraktivitu zvýší oprava chyb. Myslím že mi dá hodně hráčů za pravdu

  3. #3

    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Kolonie, ve stavu jakém jsou, je slepá ulička o kterou nemá mnoho hráčů zájem.
    A ani se jim nedivím.
    Noukav to napsal správně. To už mám v hlavě delší dobu.
    Vodní hrad by měl navyšovat popku. Jinak úplně ztrácí význam. Kdyby na tom místě kde stojí byla stavební parcela tak bych s čistým svědomím tam raději postavil plovoucí dům. Je to prostě jeden z prvních motivantů proč hrát kolonie. Takže ejsem pro. Co level hradu to +10 na popce. Se základem třeba 50.
    A hned je důvod proč postupovat.

    Další z věcí a to je dost demotivující je Expediční generál. Jako sorry ale generála dostat jako odměnu po dosažení maximálního levlu?? Tam jej nikdo z nás už prakticky nevyužije v momentálním stavu expedic. Není motivace i nadále pak pokračovat v expedicích. Takže tato odměna přichází VELICE pozdě.

    Jiná by byla kdyby po dosažení maximálního levelu místo normálních xp padaly SC. Pak by využití měl. A velké.
    S ohledem na 75.level by kolonie byly hrány mnohem aktivněji. Už jenom pro SC.

    Aktuální stav není pozvednutí zábavy ze hry, ale spíše frustrace.
    Dokončím expedice maximálním levlem, dostanu dobrého generála ale co dál?????????????
    Po dosažení 63.lvl mne do 75.lvl praticky vůbec nic nečeká.. cesta dlouhá, cíle žádné, odměny za postup prakticky žádné, co dál????????

  4. #4
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Popka na ten hrad jednou určitě přijde. Osobně bych ocenil kdyby jednotky nepotřebovaly tolik zbraní a piva, ale třeba i krapet mincí. Nějak na ně BB zapomíná a silně ztrácejí hodnotu.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.