Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: kam tahle hra směřuje?

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví

    kam tahle hra směřuje?

    poslední dobou si stále více kladu otázku, kam tahle hra směřuje, a docházím k názoru, že cílem hry je asi mne otrávit natolik, abych ji hrát přestal.

    začalo to letním pseudoeventem, který byl jen nepokrytou ubohou ždímačkou na diamanty. Místo aby se dala hráčům možnost dokoupit co nestihli, tak se udělá úplně nová nabídka, ale tokenů je ve hře jen omezený počet z minulosti a nové se nahrát nedají.

    a teď to pokračuje koloniemi - opakovaně dochází k chybě s konkrétním kempem, že se tam za běhu mění kdo s kým bojuje, tím nestihnu měnit správně jednotky a přijdu o generála - což když jich je omezený počet na mapu je docela blbý. A podpora mi řekne, že to je prý způsobené zvýšenou zátěží serveru a že s tím nejde nic dělat.

    pak se mi kolonie zasekla - mapa nešla načíst, vyskočila chybová hláška "v zóně byla nalezena chyba" a hra se vypla. Jenže ta kolonie nešla ani zrušit - stejná chyba. Když jsem hru znovu načetl, byla tam stále. Podpoře trvalo nějakou hodinu a půl, než to manuálně opravila, ale utek mi čas aktivního jednodenního prémia, kompenzace samozřejmě žádná.

    no a teď asi nastala poslední kapka - jedu expedici a když jsem vyčistil skoro celou mapu, zjistím, že jsou sražené dva kempy do sebe a nejde zaútočit ani na jeden, jenže jeden z nich je vůdce mapy... takže to nejde úspěšně vyhrát. 2 hodiny času v hajzlu, 1500 vojáků v hajzlu, škoda min. 500 žuly, ale v průměru spíš tak 2000. Tak schválně čekám, co na to podpora zítra odpoví...

    http://www.imagehosting.cz/?v=settimposs.jpg

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Celé pseudo PvP neboli kolonie nebo expedice, jak kdo chcete je jeden velký omyl, kterého se vývojáři zuby nechty drží a ani po ROCE nefungování tuto frašku nehodlají odpískat a zrušit. Asi nezbývá nic jiného než čekat, až i těm posledním vytrvalým odvážlivcům dojde trpělivost a přestanou kolonie jezdit. Skutečně by mě zajímalo to procento hráčů, kteří se koloniím pravidelně věnují. Myslím si, že prsty na jedné ruce by mi v pohodě stačily :-)

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Podpora sice reflektuje že problém existuje a byl předán vývojářům, ale žádné kompenzace se člověk nedočkal...

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak to věřím, že je to k nasxxxx. Já právě proto, že se strašně lehko udělá chyba, kolonie nedělám.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.