Přátelé, kamarádi a hráči!

Chci se s Vámi všemi rozloučit. Nejdřív proč - zdá se mi, že od doby, co Kahsi odešel, se stav globalu strašně zhoršil. To snášet nechci. Zároveň do hry přicházejí stále nové a nové chyby a nedodělky. Přijde mi, že tempo hry směřuje ke stavu "rychleji, výš a radostněji". Super nový vodní mlýn budiž příkladem. Takže mě nebaví ani lidi, ani hra...

Zažil jsem tu příjemné i nepříjemné chvíle. Těch druhých bylo naštěstí málo. Našel jsem tu kamarády, opravdové přátele i lásku. [dál nebudu nijak komentovat]. Byly to úžasné tři roky (začal jsem pořádně hrát na mikuláše 2-12) a hra mě vždycky podržela, když jsem to potřeboval. A mrzí mě, že to končí.

Občas sem možná zaskočím, možná taky ne. Můj e-mail bude poštou ve hře nabídnut těm, se kterými bych chtěl zůstat v kontaktu i dál.

Chci poděkovat všem těm lidem, co to hráli pro zábavu a zároveň připomenout nějaká jména. Šípkovej Růža, Nexal, trychtyr i jirik, Lohreine, Maja a celá banda z nápovědy. Omlouvám se těm, na které jsem zapoměl. MikyDC za soutěže. Moje suroviny jdou ve tvých stopách. Babinka a CZDJJ z VIRů. Roderikovi za font. Fatale a celé bandě za povídky z globalu. Bez vás by to nevzniklo JouOu, Polenovi, Viperce, Scarlett, Tulidlu a mitrid. Globál byl strašně fajn.

Uvidíme se na Linergiině srazu a jestli ne, snad vám tohle udělá aspoň trochu radost.


Sbohem, a díky za ryby!

Žádám moderátora o uzamčení vlákna.