Reply to Thread
Page 6 of 10 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 51 to 60 of 95

Thread: Angličtina na českém serveru

  1. #51

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Gryphem View Post
    Posun je určitě. Zpráva probublala výše. Tolik BBček, mě ještě neshánělo. Trochu lituji, že jsem vám vůbec něco říkal.
    Děkujeme ti náš budoucí překladateli textů
    PS: také jsem se připojil.

  2. #52

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    56
    Monde
    Kouzelnictví
    tak mi včera přišlo:
    Ahoj,

    Děkuji za kontaktování se zákaznickým centrem hry The Settlers Online CZ.

    Děkuji za vaši upřímnost.

    Vašimi připomínkami se momentálně zabýváme a během několika dní se k situaci vyjádříme přímo na fóru.

    Děkuji za pochopení.

    Váš Tým
    The Settlers online CZ

  3. #53

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no tak uvidime co s tim udelaji

  4. #54

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlas s Roderikem

  5. #55

    Join Date
    May 2013
    Location
    Ravenholm
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví

  6. #56
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím všechny Settlery/Settlerky/Settlerčata,

    požadavek na překlady byl vyslyšen alespoň z části. BB_Leydra mě požádala, zda bych nebyl ochotný překládat novinky. A já na to kývnul. Nicméně předem chci upozornit, že to dělám z dobré vůle a dělám volný překlad. To znamená, že to nepřekládám do detailů, ale trošku si ten text upravuji tak, jak mi vyhovuje (o podstatné informace nepříjdete). A také si uvědomte, že nejsem žádný vývojář (ani BB_čko), takže k novinkám nemám příliž mnoho informací, takže se může stát, že já nějakou funkčnost pojmenuji dle sebe, ale ve hře se nakonec může nazývat jinak. A nakonec si také uvědomte, že nemám tolik volného času, abych 100% zaručil, že budu překládat pokaždé (práce, rande, dovolená, ...) => kdybych to náhodou nestíhal a objevilo by se to v angličtině, tak to někdo přeložte (do zpětné vazby k přízpěvku) a já bych to předal(upravil) BB_Leydře, aby to přepsala.


    P.S.: Pokud se mé překlady nebudou líbit, tak stačí říct a já se na to vybodnu. První můj počin si budete moct přečíst zítra.

  7. #57

    Join Date
    May 2013
    Location
    Ravenholm
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    díky předem

  8. #58
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Trochu jsme se s Leydrou nedohodli na tom, že si může kopírovat můj překlad (byl připraven) - proto nebyl překlad hned. Příště už to snad vyjde.

  9. #59

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Výborně, jsem rád že to takto dopadlo ... i když ... teď mě tak napadá, že je to jako v tom pořekadle, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Takže se omlouvám Gryphemovi, že nám tak dobře poradil a ukrátil si tím svůj volný čas :-). Třeba by se ale našel někdo druhý, kdo by za tebe zaskakoval s překládáním v případě potřeby.

  10. #60

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Výborně, jsem rád že to takto dopadlo ... i když ... teď mě tak napadá, že je to jako v tom pořekadle, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Takže se omlouvám Gryphemovi, že nám tak dobře poradil a ukrátil si tím svůj volný čas :-). Třeba by se ale našel někdo druhý, kdo by za tebe zaskakoval s překládáním v případě potřeby.
    Otázka zní, jestli je potřeba to překládat doslova. S výjimkou eventů třikrát do roka bývá skutečných informací obvykle tak na dvě věty.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.