Reply to Thread
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 95

Thread: Angličtina na českém serveru

  1. #11

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano také souhlasím, sice je to neplacená hra, ale diamanty občas hráči koupí. Tak jak Roderik, vybrala jse si ji právě proto že je v češtině a hraju to cca 3 roky. Chci aby i nadále bylo vše v češtině jak to bylo před odchodem BB_Kahsi. A jdu ji také poslat

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasim s cestinou na ceskem servru settlers online.
    Kdysi nam bylo tvrzeno, ze je tato hra urcena hracum od 6ti let. Zajimalo by mne, ktere ceske dite v sesti letech umi cist a jeste anglicky.
    Pokud mi to nekdo z tvurcu dokaze vymluvit, tak budu ochotna na stara kolena zainvestovat a zaplatit si kurz anglictiny. Nejlepe vsak se zamerenim na online hry, protoze mi asi bude na nic ucit se, jak se dostanu na toto namesti a jak se jmenuji.

  3. #13

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Súhlasím. Aj keď som Slovák, uvítal by som čestinu.

  4. #14

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,připojuji svůj nesouhlas s angličtinou na českém serveru,a i když tato hra je prezentovaná jako dětská,troufám si napsat,že 3/4 hráčů jsou dospělí ve věku,kdy mají vnoučata.Tudíž učit se cizímu jazyku je pro nás nepřijatelné.A na český server patří čeština,případně slovenština,ale žadný jiný jazyk.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Posláno a v cechu to taky posílá dost lidí )

  6. #16

    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    S tým to úplne súhlasím a link pošlem do cechu. Mám 43 rokov a tiež sa už nemienim učiť po anglicky.

  7. #17

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Jasne my chceme angličťinu pretože francuzština je krajšia,ale v hre settlersonline mi stači ceština. vdaka

  8. #18

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Tiež nesúhlasím s angličtinou, ked si to dám preložiť googlom tak mi s toho vylezú iba nezmysly a aj tak neviem čo tam bolo napísané.

  9. #19

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Alebo nech sa Vážená BB_Lyedra naučí po česky! Je jedna proti niekoľko tisícom čechov a slovákov .

  10. #20

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím, že na CZ serveru by neměla být angličtina a měla by být CZ podpora.
    Připojuji se k výzvě.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.