Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Jak mě upozornit na neslušné hráče?

  1. #1
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví

    Jak mě upozornit na neslušné hráče?

    Zdravím settlery a settlerky.
    Pokud mě někdo z Vás chce upozornit na neslušné chování na chatu, tak daný chat printněte a pošlete mi obrázky soukromou zprávou tady na fóru. Neposílejte mi zprávy ve hře, protože do chatu se připojuji jinak a tam si zprávy nemusím všimnout. Na fóru mě to upozorní hned. Děkuji za pochopení.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Lze nějak řešit falešné nabídky na trhu?
    Například ryba za 2500 mincí / 25 dýní od Švejka a jiných.

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Lze nějak řešit falešné nabídky na trhu?
    Například ryba za 2500 mincí / 25 dýní od Švejka a jiných.
    já bych tohle neřešil (ono to zřejmě ani nejde). je to podobné jako nabídky, kde je spousta jedniček, jejichž jediným cílem je člověka zmást. je to prasečina a hráče, kteří to dělají, by prostě měli ostatní izolovat, nepustit je do cechu, neobchodovat s nimi, nemít je v přátelích atd. a totéž se Švejkem a jemu podobnými. osobně bych nešel do dobra s nikým, koho neznám a nemám s ním dobrou zkušenost.

  4. #4
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Lze nějak řešit falešné nabídky na trhu?
    Například ryba za 2500 mincí / 25 dýní od Švejka a jiných.
    Většina hráčů zná Švejka i proč to dělá. Je to špatné? Ano. Nicméně, když se na to podíváš z jiného úhlu - Nepozornost je čí vinna?

    Pokud by na chatu prohlašoval, že prodá LS za něco a obchod nedodržel, tak by se dalo něco udělat. A pokus se tak stane, tak mě upozorněte. Ale v jiném případě využívá nepozornosti (stejně jako ti, co nabízí smlouvy s malým písmem v patičce dokumentu).

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    ked som saq konecna pripojil ku hre zistil som ze mam nefunkcny chat udajne spristupneny od lvl 5 a ja mam lvl 62

  6. #6

    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by epidemia View Post
    ked som saq konecna pripojil ku hre zistil som ze mam nefunkcny chat udajne spristupneny od lvl 5 a ja mam lvl 62
    O problémech s nalogováním na účet víme, měl by být již odstraněn. Nefunkční chat bude zřejmě bug. Doporučuji restart hry.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.