Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: expedice - jednotky se mění samy od sebe

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví

    expedice - jednotky se mění samy od sebe

    již potřetí se mi stalo, že kemp 40 psů, 40 výtržníků a 40 Dlouhých luků mi mění pod rukama, kdo s kým bojuje. Cvak, najednou spolu bojují úplně jiné jednotky, boj je v půlce. Podpora tvrdí, že prý je chyba v přetížení serveru, že se to občas stává a že s tím nejde nic dělat. Pokud by to ale byla pravda, proč mi to pokaždé dělá stejný kemp?

    když jsou na expedici limity v počtu jednotek, generálů a lékárniček, tak to že generál umře kvůli chybě serveru je dost čára přes rozpočet...

  2. #2

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Myslím, že podobný problém jsem reportoval na test serveru, kde to zamítli jako BUG, protože se to týká LIVE serveru .
    http://forum.tsotesting.com/threads/...came-into-camp.

    a druhý podobný problém zde:
    http://forum.tsotesting.com/threads/...9160#post39160
    Last edited by LosAngel; 29.10.15 at 11:17.

  3. #3
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    již potřetí se mi stalo, že kemp 40 psů, 40 výtržníků a 40 Dlouhých luků mi mění pod rukama, kdo s kým bojuje. Cvak, najednou spolu bojují úplně jiné jednotky, boj je v půlce. Podpora tvrdí, že prý je chyba v přetížení serveru, že se to občas stává a že s tím nejde nic dělat. Pokud by to ale byla pravda, proč mi to pokaždé dělá stejný kemp?

    když jsou na expedici limity v počtu jednotek, generálů a lékárniček, tak to že generál umře kvůli chybě serveru je dost čára přes rozpočet...
    Taky jsem se s tím setkal. Dělá to hlavně, když se blokují 2 tábory + 2 maršálové útočí na jeden tábor. Ovšem mění se to jen vizuálně, boj je s nastavenýma jednotkama. Problém je, že nevíte s jakou jednotkou momentálně bojujete.

    Tady zatím žádná rada není. Jen počkat, zda s tím vývojáři něco spraví.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.