Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Nejde navštívit ani ukončit expedice - v zóně byla nalezena chyba.

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví

    Nejde navštívit ani ukončit expedice - v zóně byla nalezena chyba.

    Nejde mi navštívit expedice - při načítání se objeví hláška "z zóně byla nalezena chyba - zkuste to znovu" a hra spadne. Zkoušeno asi 10x, furt nic. Podpora - samozřejmě - bez reakce. Tak jsem myslel že expedici aspoň zruším - jenže ouha, stejná chyba. Identická chybová hláška, hra spadne, a když ji znova načtu - expedice je tam pořád.

    Prý nejsem sám, kdo má/měl podobný problém, řešením prý je, že se podpora cca po jednom dni uráčí expedici natvrdo vypnout. Což mne teda vyloženě štve ze dvou důvodů:

    - je časově omezený event a já mám bloklý slot
    - kvůli expedicím se na dnešek zapnul poslední (starcoiny už defacto nejdou sehnat) jednodenní premium

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    tak se to částečně opravilo (nebo bylo opraveno) po hodině a půl, a to tak, že expedice šla navštívit, ale byla prázdná (žádné kempy). Ale tak aspoň že ji šlo zrušit.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, měl jsem včera ten stejný problém

  4. #4
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud se tohle stane, udělejte print screen a pošlete na podporu. Když budete mít štěstí, tak vám možná dají revanč.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.