Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 30 of 30

Thread: Vláknou pro posílání komentářů k události Halloween 2015

  1. #21

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Proč se mi do počtu nalezených dýni počítá pouze počet nálezů a ne jejich množství??? Bylo mi divné, že úkol se plní pomalu, když jsem jich už přece našel jen pár kousků. Včerejší stav: 31 nálezů Dnes ráno bylo celkem 8 nálezů s 15 kusy. Stav počítadla: 39. Jak mi to vysvětlíte? Kamarád to samé, 3x našel dýni (1+1+2=4), počítadlo ukazuje 37 z ranních 34.

  2. #22
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    JJ bere se to jako 1 dýně i když se z ní vyklubou třeba 3.

    Ale zatím mě dostala vylepšená farma! Farma může být na jakémkoliv levelu a z pole bere pouze 1 kus

  3. #23

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by lukas84cz View Post
    JJ bere se to jako 1 dýně i když se z ní vyklubou třeba 3.

    Ale zatím mě dostala vylepšená farma! Farma může být na jakémkoliv levelu a z pole bere pouze 1 kus
    A produkuje taky furt jenom jeden kus? :-)

  4. #24
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by lukas84cz View Post
    JJ bere se to jako 1 dýně i když se z ní vyklubou třeba 3.

    Ale zatím mě dostala vylepšená farma! Farma může být na jakémkoliv levelu a z pole bere pouze 1 kus
    Tohle budou s největší pravděpodobností opravovat při některé údržbě.

  5. #25

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Musím napsat,že tento event je tragédie-dostávat na ostrov předměty v počtu 11-15ks a např jen jednu dýni ?? Směšné !!!
    Asi nečtu dobře,ale toto co se píše neodpovídá realitě-poslední řádek !!!!!!!

    SBĚRATELSKÉ DÝNĚ

    Halloween je speciální část roku: Začnou na vašem ostrově růst dýně!
    Můžete je jednoduše posbírat a získat tím více surovin události.
    Tento rok je větší šance na to, že budou mezi sběratelskými předměty

  6. #26

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevím, co tu hartusíte, ale já osobně třeba úspěch se sebráním 100 dýní mám za sebou. Stačí hrát ;-)

  7. #27

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Tento úspěch je hodně o náhodě a někteří hráči (já mezi ně také patřím) nemají šanci ho splnit, ani kdyby se rozkrájeli. U jiných úspěchů nebo úkolů by to ani tak nevadilo, ty nejsou časově omezené. Například když měli průzkumníci nanosit z hledání pokladů XY mincí. Někdo to měl hnedka, jiný musel ty lenochy posílat znovu a znovu, ale nakonec to každý může splnit. U eventu nikoliv. Ten za pár dnů skončí a ti co mají na sběr dýní smůlu, tak ... tak mají smůlu :-(. O to jde.

  8. #28

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    A k čemu slouží Pouštní písek - zničil jsem největšího golema a napsalo mi to, že jsem obdržel Pouštní písek. Prohledal jsem všechno ale písek se asi vypařil...

  9. #29

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Nesmeric-asi špatně čteš,hrát můžu jak chci,ale pokud mám na ostrově 11 předmětů (lvl 53) a z toho ani jednu dýni-tak s hraním to nemá nic společného.A kamarádka lvl 32 má běžně na ostrově 20 a více předmětů a 5-7 dýní.
    Prázdnej ostrov dostane více předmětů,než ostrov plnej,asi tak!!!

  10. #30

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    ve vývojářském deníku u Halloween 2015: Ukončení 1+2 .... nevyčerpaná pole budou převedeny na mince ...
    ve vývojářském deníku u Halloween 2014 není o mazání polí žádná zmínka

    chápu, že mi smažou pole zakoupené v eventu 2015, ale nechápu proč mě smazali pole koupené z eventu 2014, měl jsem 6 polí na každém pár nevyčerpaných dýní... a buch, po konci 2 eventu 2015 nemám žádné dýňové pole, celý rok je schraňuji a teď mi za to dali pár mincí...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.