Reply to Thread
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast
Results 81 to 90 of 92

Thread: Ban na chatu

  1. #81

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mod_klidas děkuji za fér jednání já jsem psal do šepotu a ten magor mě urážel veřejně na globálu ale dáš ban mě jdi se vycpak! Fakt jako nemám tady k tomu slov!!!

  2. #82

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Třebusice
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    zdrawím, BB kahsi.. mohl bych mít prosbu, co se dá udělat aby sem dostal unban na chat? napsal sem jedn jedno slovo do globalu kde sme kecali, a najednou sem dostal ban na 720 minut,. někdo psal kouřová já jen napsal Jointová,nikdy swem tam nebyl vulgární a Mod_roVous mi dal, ban, děkuji myslím si že by to šlo i napomenutím, a ne nedka banem, tímhle se nic nevyřeší jen víc a víc lidi tu hru přestane hrát... je tu spousta Dualistu a to se neřeši. nato modi kašlou,
    Last edited by Cr4zy435; 08.10.13 at 20:26. Reason: dodatek!

  3. #83

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Cr4zy435 View Post
    zdrawím, BB kahsi.. mohl bych mít prosbu, co se dá udělat aby sem dostal unban na chat? napsal sem jedn jedno slovo do globalu kde sme kecali, a najednou sem dostal ban na 720 minut,. někdo psal kouřová já jen napsal Jointová,nikdy swem tam nebyl vulgární a Mod_roVous mi dal, ban, děkuji myslím si že by to šlo i napomenutím, a ne nedka banem, tímhle se nic nevyřeší jen víc a víc lidi tu hru přestane hrát... je tu spousta Dualistu a to se neřeši. nato modi kašlou,
    Souhlasím, že je to trošku přísné vyřešení, ale na druhou stranu jsi s tím mohl počítat. Co by jsi čekal, když ani pivo se ve hře nejmenuje pivo, ale nápoje?

  4. #84

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím.Dnes jsem se přihlásilo poprvé do této hry.Jeden hráč mi šeptal sprostě,tak jsem se ho zeptala,proč mi píše .......Pak mně to vyplo od chatu.Asi Ban,ale nevím za co.Nic se mi nebjevilo,proč nemohu na chat,za co a jak dlouho.Je to trochu trapné,nezdá se vám to???Ten kdo šeptá ssprostě se mu nic nestane,ten kdo se ptá na veřejném chatu ve hře,je zablokován.Odradili jste mně hned ze začátku ve hře dále pokračovat.Jen tak dál ADMINI.Zdraví Mazlin.

  5. #85

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravičko dnes jsem dostal tuhle správu
    [14:40] [AGH] Lama01: za napsani snedi spolubcane ti vystehujou skrin mozna i neco navic 1440 minut ban tj 24h od bb keshiho
    Nějak jsem to jako nepochopil co tím myslel jestli je to hloupá legrace či co nebo mám dostat za něco BAN dokonce?
    včera jsem jen psal na chatu že mám ostrov jak cikánský tábor?na tom přece není nic sprostého ....a nikdo neměl namitky

  6. #86

    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobré odpoledne
    Chci se zaptat jestli nemám BAN ba chatu už asi týden mi nejede. Děkuji

  7. #87
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by maho_jakotic View Post
    Dobré odpoledne
    Chci se zaptat jestli nemám BAN ba chatu už asi týden mi nejede. Děkuji
    Ahoj, když se dívám na jméno, tak jsem překvapený, že jste překvapený.

  8. #88
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    No za dyslexii se snad bany nedávají. :-)

  9. #89

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, tuto hru hrám pomaly 2 roky. Raz sa mi stalo, ze som nechtiac napisal nieco do vymeny co tam nepatrilo, bolo to nevhodne. Ozval sa mi MOD do spravy, ze budem mat ban na CHAT, kvoli tomu, chapal som a bral so, ban trval cca 24 hodin.

    Raz ma podfukli a riesil to so mnou cez support a potom v hre Kashi cez sepot...

    Avsak teraz som vo vymene napisal jednemu hracovi ze je ''vyoperovany noob a bezohladne nici ceny trhu'' (nepovazujem to za urazku, ani neslusne slova). Prisla od neho vyhrazka, ze ma nahlasi a vybavi mi BAN.
    Hned na druhy den bez nejakeho upovedomenia alebo mailu som mal vypnuty kompletne cely chat - BAN bol vybaveny

    Je to standardny postup, ze Vas niekto vypne bez upovedomenia? Pride mi to ako dost zaujate a nestandardne chovanie, v porovnani s predoslymi skusenostami.
    Vypnuty som uz nejay ten den a stale neviem co kedy jak kde a preco, len si domyslam, ze je to kvoli tomu.

    dik za nejake info
    Last edited by Rengar500; 15.11.14 at 12:52. Reason: grammatical mistakes

  10. #90

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    muzete mi nekdo vysvetlit za co jsem dnes dostal ban ??? od moda Gryphem ????
    Last edited by Dinosaurus333333; 16.11.14 at 00:06.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.