Reply to Thread
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast
Results 71 to 80 of 92

Thread: Ban na chatu

  1. #71

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Rád bych si stěžoval na moderátora jménem MIHOU (nebo tak nějak). Dostal jsem ban na chat za to, že jsem zhruba během 1 hodiny 2x napsal něco co se netýkalo hry - to uznávám a nijak bych se o to nehádal, ale co mi dost vadí bylo jak se tento moderátor vyjadřoval když mi ban dal - byl sprostý a nadával.
    Upřímně doufám, že je to mezi ostatníma moderátorama vyjímka a žádám jeho postih. Moderátor sám by měl jít příkladem a upřmíně takovejhle člověk by v této hře neměl mít žádná práva kterými by mohl ovlivňovat hru jiných lidí.
    Jsem si jistý, že admini si budou snad schopni vytáhnout moji nebo jeho historii chatu aby si to ověřili a doufam, že se to bude řešit a tento arogantní * bude nějakým způsobem potrestán.
    Děkuji

  2. #72
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Spulik View Post
    Rád bych si stěžoval na moderátora jménem MIHOU (nebo tak nějak). Dostal jsem ban na chat za to, že jsem zhruba během 1 hodiny 2x napsal něco co se netýkalo hry - to uznávám a nijak bych se o to nehádal, ale co mi dost vadí bylo jak se tento moderátor vyjadřoval když mi ban dal - byl sprostý a nadával.
    Upřímně doufám, že je to mezi ostatníma moderátorama vyjímka a žádám jeho postih. Moderátor sám by měl jít příkladem a upřmíně takovejhle člověk by v této hře neměl mít žádná práva kterými by mohl ovlivňovat hru jiných lidí.
    Jsem si jistý, že admini si budou snad schopni vytáhnout moji nebo jeho historii chatu aby si to ověřili a doufam, že se to bude řešit a tento arogantní * bude nějakým způsobem potrestán.
    Děkuji
    Přeji hezký den.

    Moderátor jménem Mihou neexistuje.

    Moderátor má před jménem MOD_ a nikomu nenadává !!!

    Pokud si přesto myslíš, že se tak nějaký moderátor choval, pak je na hlavní stránce kontaktní formulář.
    Pokud ti nadával hráč, pak máš stejnou možnost.

    MOD_Leonell

  3. #73

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    byl to moderátor jelikož hned po té jeho zprávě jsem dostal bann a přišel jsem o veškerej chat. Můžete si vytáhnout historii mého chatu? - určitě to tam uvidíte. Bohužel bez screenu to nijak nemohu dokázat takže historie chatu by vše vysvětlila a prokázala.
    Last edited by Spulik; 24.05.13 at 22:46.

  4. #74

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, dostal jsem mute na chat a nevyskocila tabulka s tim, kdo mi jej dal a na jak dlouho je, jak to ted zjistim nebo napise mi to nekdo z poverenych?

  5. #75
    Moderator
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    107
    Monde
    Kouzelnictví
    Spulik: Zřejmě to byla shoda náhod. Dostal jsi ban a předtím ti zřejmě psal hráč Mihou, což jsem nevěděla.

    MOD_Shiwa

  6. #76
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, Mihou není moderátor, poznají se podle předpony MOD_ a žlutého písma. Není to ani herní účet žádného moderátora. Seznam všech je zde: http://forum.thesettlersonline.cz/th...C3%A1tor%C5%AF .

    Pokud vám daný hráč nadával, prosím přidejte informace o čase, prověřím to.

    BB_Kahsi
    Last edited by BB_Kahsi; 27.05.13 at 13:30.

  7. #77

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Dodržujte základy slušného chování a nebudete mít žádné problémy =)

  8. #78
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    presne stejne jako ja. Krom vyjimek nenadavam nebo se snazim vyhybat rozkolum i pres me nektere hadky se snazim pro Vas neco delat viz forum. I pres to, ze neco pro vas neco delam tak nemam narok se stat moderatorem jelikoz moje ostravske prsty pisou moc tvrde a nekdy az hrube. Mate se chovat podle toho jak Vam to narizujou pravidla nebo neco jako Emhyr nepsat na global VUBEC.

  9. #79
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by EmhyrVarEmreis View Post
    Dodržujte základy slušného chování a nebudete mít žádné problémy =)
    když oni jsou za tou klávesnicí tak silní

  10. #80

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    dobry den prajem dneska som dostal ban za neuvazeni vtip vktorom sa sice nenachadzalo ziadne sproste sslovo no bol zjavne interpretovani ako nevhodny ospravedlnujemsa za moju prehnane dobru nalôadu a slubujem ze to viac neurobiím chem poziadat o zmiernenie trestu pretoze trvali ban za vtip ktori Znel predam svoju sestru mi pride skutocne prilis tvrdi bes moznosti viuzivat chat som bol ihned vihodeni s mojho cechu ... nadalej nemozem teda obchodovat inak ako ces obchodnbu kancelariu kde ako je zname niesu tie najlepsie ponuky.... plus bisom prisiel o mnoho dobrich kamaratou sktorimi pisem na globale najme o hre stoho dvovodu sateda este ras ospravedlnujem za moju prehnanu snahu pobavit ostatnich hracou a proisim o znizenie trestu ak uz nieje mozne jeho uplne zrusenie pochopilsom ze viac nieje ziaduce aby somsa pokual zapajat do hry inak ako v ramci temy o hre a stoho dvovodu nebudem nadalej vtipkovat ani si robit srandu scohokolvek s pozdravom PADRE este ras prosim o zmiernenie trestu lebo trest vikazanie s chatu natrvalo nedostali ani ludia ktori verejne hajlovali...
    PS som disgrafik za gramaticke nezrovnalosti sa ospravedlnujem

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.