Reply to Thread
Page 5 of 10 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 41 to 50 of 92

Thread: Ban na chatu

  1. #41
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Apokalyps View Post
    úvodem -> dostal sem ba....
    Ano, to jsem byl já. A za svým rozhodnutím si stojím.

  2. #42

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    nespravedlivé chování MODů !!!!!

    dne 29.3.2013 jsem byl zabanován MOD_Zeus na 60min.
    údajný důvod byl spamování !

    Avšak podle pravidel se píše, že za spam se považuje opakující se příspěvek či podobný v intervalu kratším než je 5 minut.

    O tomto pravidle jsem informován a proto si na něj dávám pozor, dával jsem na globální chat každých 6 minut stejný příspěvek a přesto jsem byl zabanovám !!!

    rád bych žádal o nápravu, avšak 60 minut uteče jako voda a pochybuji že na mě nějaký mod či jiná pověřená osoba bude reagovat rychleji, proto bych si chtěl pouze stěžovat na zneužití pravomoci MOD_Zeus

    prosím o reakci a omluvu přímo MOD_Zeus !!!!
    Děkuji Wejlik: Zmatený:
    Last edited by wejlik; 29.03.13 at 21:14.

  3. #43

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano byl jsem téže zasažen chybným úsudkem tady pana MOD_Zeus.

  4. #44
    Quintus's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Neratovice
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    byl jsem též u toho, pánové ruku na srdce.... byli jste otravní
    naštěstí si vás dovedu odfiltrovat, takže jsem o to potěšení, že jste byli zchlazeni přišel...

  5. #45

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    naprosto souhlasím, avšak to že je někdo otravný neznamená, že porušuje pravidla...
    když to někoho otravuje, tak si nás má odfiltrovat přesně tak, jak jsi to učinil ty ( když to někdo neumí - neznalost neomlouvá )

    čili stále trvám na svém tvrzení zneužití pravomoci MOD_Zeus a žádám omluvu

  6. #46
    Annie969
    Guest
    Na forum moc nepisu, ale tohle mi proste neda spat.. Ja u toho taky byla a musim rict, ze to bylo pekne otravny... Dobry cech si nemusi hledat lidi tak, ze tam hazi post, ktery vytlaci vsechny prispevky a jeste kazdych 6 minut! Do ignore lidi nedavam, takze to neni neznalost a s tim co Zeus udelal jen a jen souhlasim... P.S.: neni to obrana MODu..

  7. #47

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    pravděpodobně se budu opakovat

    souhlasím s tím, že to bylo otravné, ale to není důvod na zabanování chatu....

    mimochodem, v jakém cechu jsi ty, že tvrdíš že dobrý cech si nemusí dělat reklamu ? to slyším opravdu poprvé, většina cechů to dělá přesně tak jak to dělám já, až na to že nemají tak dlouhý náborový post....

    stále trvám na omluvě MOD_Zeus !!!

  8. #48
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    spam je každá opakující se zpráva, která nadměrně obtěžuje ostatní. Právě jsem se díval do logů, a 10x za hodinu poslat půlstránkový příspěvek do chatu je obtěžující. Moderátor rozhodnul dobře.

    BB_Kahsi
    Last edited by BB_Kahsi; 31.03.13 at 19:32.

  9. #49
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by wejlik View Post
    ... Avšak podle pravidel se píše, že za spam se považuje ...
    tak si ta pravidla přečti pořádně

    2. Chování
    - Hra je platforma, která má být požitkem. To je důvod, proč je důležité, aby se každý hráč choval kulturně. Vyhrožování, urážky, vulgarity a nevhodné chování nebudou tolerovány. Zejména se nedoporučuje psát o alkoholu, sexu, drogách, politice. Použité dvojsmysly budou zhodnoceny moderátorem. Spamování je zakázáno. Za spamování se považuje stejný nebo podobný text opakující se častěji než 1x za 5 min, a to včetně obchodních nabídek. Pokud máte pocit, že se někdo nechová v souladu s těmito pravidly, proveďte Print screen a kontaktujte administraci nebo moderátora.
    Tým administrace a moderování si vyhrazuje právo určit, zda obsah je urážlivý, nevhodný, nebo jiným způsobem nepřijatelný.

    Jak hráči (ti znalejší si tě dali do ignore, takže mají trvale pokoj ... aspoň já z ignore nemažu), tak moderátoři tě tam varovali ... Postnul si to znovu a pak tvůj kolega ... zasloužili jste si to. Plně.
    Omluvit se má ten kdo otravoval! Vy dva ...

    Quote Originally Posted by wejlik View Post
    Mimochodem, v jakém cechu jsi ty, že tvrdíš že dobrý cech si nemusí dělat reklamu ? to slyším opravdu poprvé, většina cechů to dělá přesně tak jak to dělám já, až na to že nemají tak dlouhý náborový post....
    Sice nejsem Annie969, ale odpovím ti za sebe.
    Dobrý cech nepotřebuje spamovat s náborem!

    Viděl jsi někdy na chatu náborový text od chechu [SIR] ?
    Já ne ... ale furt mají požadavky na vstup ...
    Kvalita cechu není dána kvantitou nebo opakováním dlouhé otravné zprávy na chatu, ale určuje ji kvalita a chování hráčů - členů cechu!

    Méně kvalitní či známý cech musí členy lákat, kvalitní si vybírá z nabídek, které mu přijdou.

    -- -- --
    PS: jako spam v mailu beru každou zprávu, kterou jsem si nevyžádal nebo jsem nedal souhlas ... tam je hodím na blacklist
    Last edited by SipkovejRuza; 30.03.13 at 13:27. Reason: úprava

  10. #50
    Annie969
    Guest
    Myslim, ze k tomu co napsal Sipkovej neni co dodat.. Ja jsem v RZZ a taky nikdy na globalu nebo jinde nebyl post o tom, ze nabirame do cechu... Ale to uz mas vsechno napsany v postu nade mnou, tak si to precti jeste jednou, protoze to stejny bych napsala taky..

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.