Reply to Thread
Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 92

Thread: Ban na chatu

  1. #31

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj mám problém že mi nejde nápověda šeptat ani globální server nevím proč ale od té doby co jsem řešil problém se 2 účty Petr5 A Petr55 jsem přihlášen na účtu Petr55 a natom jsem nebyl asi 3 měsíce protože měto nepřihlásilo tak jsem založil ten účet Petr5 ale to jsem psal na podporu a asi 5 dní mi nejde chat a to víše popsané prosím o radu

  2. #32
    SipkovejRuza
    Guest
    ... informace o banu nepřijde na mail svázaný s účtem ?

    ... mne by to přišlo logické, aby člověk věděl a měl i jasno a mohl nějak slušně reagovat ...

    Jak pak vypadá obrazovka s informací o banu a kdy se zobrazí?
    Při logování nebo až při najetí hry či chatu?

    můžete sem dát screen ... pro informaci ... dík

  3. #33
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    petr5 může do chatu, právě jsem se díval.

    Obrazovka se zobrazí ihned jak je ban udělen. Obsahuje informace od koho, na jak dlouho a důvod.

    BB_Kahsi

  4. #34
    SipkovejRuza
    Guest
    aha ... dík
    takže se zobrazí přímo ve hře a buď je odpojen chat nebo je odhlášen ? podle typu banu

    pokud v ten čas spadne hra, laguje, padne internet nebo se jen hráč odhlásí ... tak už se nikde jinde info o banu nezobrazí nebo je to při každém pokusu o přihlášení nebo vstupu do hry?
    Většinou asi bude první reakce ublížená (a to je slušně napsané), protože si člověk nebývá vědom, že něco porušil (a podle reakc zde to tak je).
    Tohle okno může naštvaně zavřít a pokud už se pak nemá jak dozvědět podrobnosti, tak ztrácíte spokojeného zákazníka ... a získáváte prudiče

    Existuje nějaká stránka hříšníků - kdo, kdy, proč, kdo udělil, kdy vyprší
    tak to znám z jiným onlinovek ...

    Tohle není nikde popsané ... nebo jsem nenašel (ono na "ban" vypadne, že je moc výsledků a upřesnit ... ale jak)

  5. #35
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to zobrazené pouze jednou, ale jde se případně zeptat moderátora nebo mě na důvod.

    Stránku hříšníku nechceme dělat, protože tady nechceme lovy čarodějnic. Kdo si odpyká samotku může hrát dál, bez toho aby mu ostatní připomínali, že měsíc zpátky dělal to nebo ono.+ Stejně by to byl jenom seznam velmi sprostých jmen.

    BB_Kahsi

  6. #36
    SipkovejRuza
    Guest
    OK ... tak dík ... ono mne zas něco napadne ...

    nemyslel jsem historický žebříček ... ehm ... popularity
    aktuální stav --- první místo, kam se podívat když mne to nechce lognout a než začnu nadávat na server ... čistit cache, aupdatovat flash a podobné aktivity
    po skončení se to "smaže" i zde (nebude vidět pro ostatní) ... vždyť vy to musíte mít zapsané v datech

    nebo ten mail ... to je komunikace s hrou a dalo by se na nej reagovat pokud si myslím, že je to špatně

    ----- a napadlo mne ještě -----
    Jak Vás mají kontaktovat?
    Pokud mají BAN tak co můžou?
    ... jde přihlášení na hlavní stránku/fórum --- za jakých podmínek
    ... jde spustit hru --- za jakých podmínek
    Last edited by SipkovejRuza; 04.03.13 at 18:38. Reason: napadlo :) ... doplnění o otázku

  7. #37

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj mám problém můžeš se podívat jestli Petr55 je aktivní a není na něm nějaký problém žádám o zrušení Petr5 na ten nechodím a mám obavy ze zablokování obou účtůa chci používat pouze ten starší se jménem Petr55 moc děkuji za pomoc

  8. #38
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejde se připojit do chatu, jinak všechno funguje. Pokud není gameban, to se potom nejde připojit do hry, fórum funguje vždy.

  9. #39
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Jurasnura View Post
    Zdarec BB Kahsi
    Díky za ban ikdyž nevím co je sprostého na bobrovy a kozičkách. ...
    S pozdravem Jurašňura
    záleží v jaké větě si to použil
    pokud, že se zvířátko páslo nebo dělalo hráze, tak nic ... za takovou větu bys ban nedostal

    pokud jako dvojsmysl, tak sis to zasloužil ... přeji hodně štěstí jinde

  10. #40
    Apokalyps
    Guest

    Ban na chat

    úvodem -> dostal sem ban na chat, nevim na jak dlouho. udělil nějakej gryph či kdo. jako důvod uvedl sprostou mluvu.

    tedy k problému -> vzhledem k tomu, že ban blokuje všechen chat, mi to například zítra může zabránit ve splnění cechovního úkolu. takže nejen, že moderátor trestá mě, ale i celý cech.

    co sem provedl -> v rámci rady jednomu hráči sem v textu napsal větu "na to ser". ano, je to sprosté. ne, nezdá se mi, že by to po půlnoci byl tak strašlivý přestupek.

    o co mi de -> myslím, že někteří moderátoři by měli ve své zarputilosti malinko ubrat. jednoznačně tímto cílím na toho, který zabanoval mě. je velice hloupé takovýmto způsobem hráčům ztrpčovat hraní. a také neprofesionální. tým by měl komunitu podporovat, ne jí házet klacky pod nohy. snažil sem se poradit, bylo mi nasráno na hlavu. opět tedy cílím na toho úžasného nadčlověka, který rozhodl o mém bytí a nebytí na chatu na příštích x hodin

    závěrem -> bych poprosil šéfíka, co to tu má pod palcem, aby poněkud obezřetněji vybíral moderátory. ne každý je na tu funkci vhodný
    Last edited by MOD_Gryphem; 10.03.13 at 15:47. Reason: PŘESUNUTÍ ZPRÁVY DO SPRÁVNÉHO VLÁKNA

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.