Reply to Thread
Page 16 of 16 FirstFirst ... 6 14 15 16
Results 151 to 158 of 158

Thread: Nelze splnit úkol

  1. #151

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    musis si vyrobit v zasobarne bonus

  2. #152

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    bonus mám, ale co s ním? Kam ho umístit na ostrově přátel?

  3. #153

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by pdole View Post
    bonus mám, ale co s ním? Kam ho umístit na ostrově přátel?
    Přímo na stan Nepozvaných na večírek.

  4. #154

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    to je právě ono - žádný z přátel na ostrově stan nemá a že jsem jich prošel. A jak píší: každý den budou ve středu mého ostrova tábořit nepozvaní na večírek taky ani jednou! - prostě stan jsem ještě neviděl.

  5. #155

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by pdole View Post
    to je právě ono - žádný z přátel na ostrově stan nemá a že jsem jich prošel. A jak píší: každý den budou ve středu mého ostrova tábořit nepozvaní na večírek taky ani jednou! - prostě stan jsem ještě neviděl.
    Ten stan by měl být na ostrůvku uprostřed mapy (tam, kde se nedá stavět, a na který teď vede lávka) stejně jako stan na tvém vlastním ostrově. Pokud tam nestojí, je tam zbořeniště. To znamená, že tábor byl poražen. Musíš počkat, až zase bude stát. Je tam odpočítávání, takže si to můžeš spočítat. Nebo požádat přítele, ať počká, než tam tu nabídku plácneš.

  6. #156

    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejde my splnit úkol.
    Prosím poradťe, dostal som úloku taktik (zaútočte s 50 alebo viac kavalérií na tábor banditov) ale už v domovskej oblasti (nerátam sektory) nemám žiadne tabory banditov.
    Pomôžete my s týmto problémom ?
    Ďakujem.

  7. #157

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj všem,
    Velikonoce 2021,
    mám v Čekajících úkolech - řetězec Vajíčková soutěž - nevíte někdo, proč se nepřepne do aktuálních úkolů, když mám jinal vše splněno?
    Děkuji.

  8. #158

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj taktéž všem.
    Já jsem na tom obdobně. Také mám všechny úkoly splněné. Je právě cca 1 hodina do konce eventu a v čekajících úkolech mám už přes týden řetězec úkolů "ZTRACENÁ VAJÍČKA". A to ještě samozřejmě chybí další řetězec úkolů "Vrácení vzpomínek". Je mi jasné, že to tady nikdo z moderátorů vůbec nečte, jelikož předchozí příspěvek je tady už týden a žádná reakce.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.