Reply to Thread
Page 1 of 16 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 158

Thread: Nelze splnit úkol

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví

    Nelze splnit úkol

    Ahoj,
    mám dotaz k plnění některých úkolů. V mém případě jde konkrétně o úkol Milice (poslední část Milice) a úkol Jednotky prvního úderu (předposlední čsát Taktik). V obou případech je problém zřejmě v tom, že můj současný level je vyšší, než jaký je napsaný u daného úkolu. Asi jsem prostě ty předchozí kroky plnila nějak pomaleji nebo jsem se zaměřila na něco jiného, nevím, každopádně mě nenapadlo hlídat si omezení hratelnosti úkolu i horní hranicí levelu. Takže mi tam teď ty dvě věci visí a nejde s tím nic udělat. Nejde mi ani tak o ty odměny, spíš bych to chtěla mít všechno pěkně dokončené a pryč.
    Koukala jsem pochopitelně nejprve na technickou podporu, kde se totéž (i když v jiných konkrétních případech) také řešilo. Nicméně se tam k tomu nevyjádřil myslím žádný admin a nedošlo se zatím k žádnému řešení. Tak mě napadlo zeptat se i tady, třeba s tím máte někdo zkušenost.
    Díky
    Silva

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Tohle je chyba jednoho z dřívějších updatů. Vývojáři jsou si této chyby vědomi. Opravu můžeš čekat nejspíše v nějakém lednovém updatu (a nejsi jediná, co má takový problém).

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Díky :-)

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    prosím poradte mi jak mám prodávat zboží jsem nová a neumím to děkuji brouk

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    zboží se prodává v Obchodní kancelář (symbol váhy v menu), ale jde to až od určitého levelu. Jo a musíš mít postavenou obchodní kancelář, ale k tomu tě postupně navedou úkoly ve hře, neboj

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim, chcel by som sa opytat, ako pridam stavebne povolenie do skladiska ? Pretoze mi dava moznost po kliknuti len jeho postavenie a nie pridanie. Diky

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, mám dotaz k plnění některých úkolů. V mém případě jde konkrétně o úkol Milice (poslední část Milice), jsem v lvl. 24, předchozí výcvik mám splněný, ale nejde mi to dokončit. Co s tím? Děkuji.

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Janisek - pokud umis psat, umis i cist, zkus si precist prvni dotaz v tomto vlakne a naleznes pod nim i odpoved. Opravdu to neni zas tak tezke.

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    janisek - a kde je, prosím, psáno, že oprava proběhla?

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak mam splnit úkol při kterém mám vyléčit generála lékarničkou kterou jsem nedostal a nemůžu ji najít.
    Dále potřebuju drahokamy(95) na koupy osadníků a já jich mám jen 20 pls poraďte dekuju.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.