Reply to Thread
Page 8 of 16 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 71 to 80 of 158

Thread: Nelze splnit úkol

  1. #71

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Zřejmě nahromadit určitý počet exotického dřeva. Když najedeš myší na ten ukazatel, mělo by vyskočit kolik ho máš a kolik potřebuješ.
    Lucasi díky za radu já vím co dělat todle je spíš pro Adimistrátory a prográmátorskou elitu ... já už nějáký křížek na hrbu mám a infekce zvaná inteligence se u mě rozvinula do vyšších sfér bytí takže si poradím, ale kdyby to dostal osmiletej "dítě" tak ho odvezou ... takže to je jen tak aby věděli kuci programátorský co opravit ...


    EDIT : nevím jestli je možno psát "fakan" nahradil jsem to slovem "dítě" doufám že k tomu při udílení trestu za hrubost bude přihlédnuto :-)

    EDIT 2 : ono to sem defakto asi ani nepatří ono to splnit jde jen chybí co splnit ...
    Last edited by Gungan; 21.03.13 at 12:20.

  2. #72

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Nechtěl jsem urazit lidé se ptali i na horší věci.

  3. #73

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    nemůžu splnit úkol "Generál byl poražen". Úkol je vcelku jasný - Použíjte alespoň tento počet lékárniček:1. Výše v textu se píše, že mi bylo dáno něco čím bych mohl generála téměř ihned vyléčit. Předpokládám že 1ks lékárničky. Jelikož mi ale do nabídky bylo dáno velké hrubé H.... tudíž je pro mně úkol nesplnitelný. Fčíl babo raď :-)
    Dík Sejtn

  4. #74

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj , máme tady 5.4.2013 a po slibované opravě se nic neděje s visáky - úkoly Taktik a Milice . Bylo by dobré to už opravit aby to zmizelo .pročetl sem toto vlákno a je hned jasné že je tímto problémem obdařeno plno osadníků .
    Přeju další příjemnou hru .

    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    Tohle je chyba jednoho z dřívějších updatů. Vývojáři jsou si této chyby vědomi. Opravu můžeš čekat nejspíše v nějakém lednovém updatu (a nejsi jediná, co má takový problém).

  5. #75

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    ano presne to mam ja milice a taktik tak jew smazte uz me nabvi ta hlaska ukol dokoncen sviti zelene prevezmete odmenu a nic se nestane.Pisete oprava v lednu oprava v unoru a furt nic.
    Last edited by MOD_Leonell; 09.04.13 at 01:37. Reason: smazána neslušná slova

  6. #76

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Mam za ukol hledat vajika ve velmi dlouhem hledani, ale to je mozne od LVL 41, bohuzel ja mam lvl 40, jak to mohu splnit? Poradi nekdo?

  7. #77

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    no mužeš zkusit sednout do kouta a brečet
    a nebo napiš na tu technickou podporu :-)

  8. #78

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ingo View Post
    Mam za ukol hledat vajika ve velmi dlouhem hledani, ale to je mozne od LVL 41, bohuzel ja mam lvl 40, jak to mohu splnit? Poradi nekdo?
    velmi dlouhé hledání pokladu a vajec je od lvlu 40.

  9. #79

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Milo1979 View Post
    Zdravim,
    tenhle sled ukolu uz mi tam visi celkem dlouho, chci se proto zeptat, jestli je chyba jen u me nebo ma stimto problem vic lidi a jiz je to nahlaseno a bude snad nekdy opraveno.
    Jsem 33 lvl a jsem si na 100% jisty ze ukol dlouhe luky jsem jiz davno splnil. V podminkach dalsiho ukolu neni ani potrebny lvl.
    Vice viz obrazek.
    Diky za odpoved


    AJ ja som na tom tak isto tiež čakám na pokračovanie som 32 lvl

  10. #80

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    hnus 2krat jsem už koupil 100 mramoru kvůli úkolu a stále nemam splněno,hlavně ze zboží a prachy jsou v háji co mám jako teď bělat poraďte diky

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.