Reply to Thread
Page 7 of 16 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 61 to 70 of 158

Thread: Nelze splnit úkol

  1. #61
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Hakulin View Post
    Zdravím,

    v hlavním úkolu 4 větry nemohu splnit podúkol: Zažijte alespoň jedno dobrodružství. Už několikrát jsem poslal průzkumníka na dobrodružství a nic.
    V úkolu: Získej 600 mincí- se mi přičetlo jen šest a už jsem jich nakoupil hromadu. a to jsou zatím jen ty, které si trochu pamatuji co nejdou splnit,
    prosím vývojáře aby s tím už něco udělali. Poslední údržba servru mi splnění úkolů neumožňuje - a jsou v sekcích: hlavní / denní / vedlejší / čekající. tedy ve všech :-D Děkuji
    zažít dobrodružství je spustit nějaké a dokončit ho !!
    ale teď už je to jedno

  2. #62

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,mám dávno splněný úkol odcizení a nejde převzít odměna...

  3. #63
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    A není to čekající úkol?

  4. #64

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to čekající úkol.

  5. #65
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Čekající úkol splnit nejde, nejprve musíš splnit denní úkol, pak teprve budeš moci splnit jej (je to vlastně úkol pro další den, který čeká ve frontě, protože jsi předchozí den nesplnil denní úkol).

  6. #66

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim,
    tenhle sled ukolu uz mi tam visi celkem dlouho, chci se proto zeptat, jestli je chyba jen u me nebo ma stimto problem vic lidi a jiz je to nahlaseno a bude snad nekdy opraveno.
    Jsem 33 lvl a jsem si na 100% jisty ze ukol dlouhe luky jsem jiz davno splnil. V podminkach dalsiho ukolu neni ani potrebny lvl.
    Vice viz obrazek.
    Diky za odpoved


  7. #67

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dotaz - k čemu jsou ve hře denní úkoly,když po splnění se hra stále tváří že jsem je nesplnil? Viz - vyrob 250 mramoru (hotovo 2x) a tlačitko - převzít odměnu nikde. To si vývojáři z nás dělají srandů? Mám takový pocit že tonení jen můj průblém, ale v poslední době (cca 2 týdny) nemohu denní úkol splnit.

  8. #68
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by tibe1 View Post
    Dotaz - k čemu jsou ve hře denní úkoly,když po splnění se hra stále tváří že jsem je nesplnil? Viz - vyrob 250 mramoru (hotovo 2x) a tlačitko - převzít odměnu nikde. To si vývojáři z nás dělají srandů? Mám takový pocit že tonení jen můj průblém, ale v poslední době (cca 2 týdny) nemohu denní úkol splnit.
    dej sem printscreen ... je to fakt v sekci denní?

  9. #69

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví

    tak soudruzi poraďte a copak mám dělat ? :-)



    nereaguej to na reupload hry ... zjevilo se to až po velikonocích do velikonočního balíčku to bylo v cajku ...

  10. #70

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Zřejmě nahromadit určitý počet exotického dřeva. Když najedeš myší na ten ukazatel, mělo by vyskočit kolik ho máš a kolik potřebuješ.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.