Reply to Thread
Page 10 of 16 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 91 to 100 of 158

Thread: Nelze splnit úkol

  1. #91

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    postav rezidence to ti zvysi limit obyvatel

  2. #92
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Belieber View Post
    Jak dosáhnu efektivity výroby nejméně 0/ 12h pro ložiska borového dřeva ?? potřebuju poradit ??
    Quote Originally Posted by Luo7 View Post
    nejmnéně 0/12hod znamená aby byla výroba borového dřeva víc než 0 za 12hod,takže zvednout výrobu a nebo stopnout pily či výrobu luků.
    To není až tak pravda !
    Ložisko je lesník ... takže posílit lesníka a max pozastavit dřevorubce ....... pila na tohle nemá vliv

    -----------------
    Quote Originally Posted by DED_VSEVED View Post
    Zdar muze mi nekdo pls poradit jak zvetsit populaci aby mi prisli osadnici a kdy budu moct delat jednotky??mam ukol smrt vudcum a nemam zadne jednotky dik
    limit populace zvětšuje počet rezidencí, šlechtických rezidencí nebo plovoucích domů (za diamanty)
    osadník je automaticky 1 za 15 minut; rychlejší přísun ti udělá lektvar lásky nebo sýr.sendvič (1 za 90 vteřin po dobu 10 minut!)
    osadík lze vyrobit v zásobárně (2. záložka
    osadník lze koupit u kupce za diamanty
    Last edited by MOD_Leonell; 19.05.13 at 12:31.

  3. #93

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    dnes 22,5 nabehol update mal opraviť aj úkol "Větší účinnost" ten možno aj opravený je ale je súčasťou rady úkolú "Jednotky bojujíci na dalku" ktorý mi aj tak stále nejde spraviť lebo potrebujem aby sa mi odomkol pod úkol "Dlouhé luky" ktorý potrebuje na odomknutie lvl25 a mať postaveného výrobcu na dlouhé luky což mam postavene a mam už lvl35 ale tento pod úkol sa mi neodomkol. Prosím už to opravte.

  4. #94
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Sizyk View Post
    dnes 22,5 nabehol update mal opraviť aj úkol "Větší účinnost" ten možno aj opravený je ale je súčasťou rady úkolú "Jednotky bojujíci na dalku" ktorý mi aj tak stále nejde spraviť lebo potrebujem aby sa mi odomkol pod úkol "Dlouhé luky" ktorý potrebuje na odomknutie lvl25 a mať postaveného výrobcu na dlouhé luky což mam postavene a mam už lvl35 ale tento pod úkol sa mi neodomkol. Prosím už to opravte.
    Ano, již se o tom ví.

  5. #95

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Prosím o radu jak splnit úkol " Výlet do tropů " Nedá se koupit a nedostal jsem ho. Kde ho mohu sehnat? Děkuji za radu. S pozdravem Petr.

  6. #96
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by petrgecko View Post
    Prosím o radu jak splnit úkol " Výlet do tropů " Nedá se koupit a nedostal jsem ho. Kde ho mohu sehnat? Děkuji za radu. S pozdravem Petr.
    Jen název nám nic neřekne.
    Co ten úkol chce? Dokončit dobrodružství Tropické slunce?

    To lze najít průzkumníkem nebo koupit od jiného hráče na trhu či výměně.

    Návody od SeFFa

  7. #97

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj..nevím jak splnit jeden úkol : Vyberte lesníka borového dřeva z detailního stromového zobrazení borového dřeva.

  8. #98
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kozlik22 View Post
    Ahoj..nevím jak splnit jeden úkol : Vyberte lesníka borového dřeva z detailního stromového zobrazení borového dřeva.
    Zde na fóru si najdi návody od hráče Ing-Smoula. Tutorial...
    Nebo se ve hře zeptej na chatu Nápověda.

    Hra tě do 15 levelu vede - dostaneš úkol a hra bliká na místech kde máš kliknout. Stačí ji sledovat a učit se.

  9. #99

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrodružství pro profesionály - podúkol epická dobrodružství - vyslat průzkumníka na dlouhé hledání dobrodružství - už ho posílám po třetí a stále nic, netuší někdo kde je chyba?

  10. #100

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,nepodařilo se mi udělat dobrodružství Šaman,neví někdo kde se dá najít a koupit či vyměnit? Abych ho mohl zkusit znovu... Předem děkuji za odpovědi
    Last edited by zrzekmartin; 01.07.13 at 09:46.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.