Reply to Thread
Page 5 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 41 to 50 of 158

Thread: Nelze splnit úkol

  1. #41

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj, z dobrodružství Ztracená lebka jsem nedostala xp za podúkoly, co s tím?

  2. #42
    SipkovejRuza
    Guest
    asi by to měli líp popsat ... ale asi to je součástí celkové odměny --- k tomu se musí vyjádřit autoři !!!

  3. #43

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    rovněž nemám lékárničku a nevím kde jí hledat, pomůže mi někdo prosím?

  4. #44

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    milice - znicit tabor banditu
    lekarnicka - fungovani pouze na vlastnim ostrove obdobny problem nesehnatelne + nemoznost si zabit generala

  5. #45
    SipkovejRuza
    Guest
    lékárničku dostaneš po prvním zabití generála ... a měl bys ji použít na svém ostrově

    ad milice: popsáno jinde

  6. #46
    Abdenago
    Guest
    většina čekajících úkolů nejde splnit, jako například "Nová pomoc pro Theodora" i když mám suroviny k odeslání, chybí příkazový klik k odeslání .... takže nezbývá než smazat ????

  7. #47
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Abdenago View Post
    většina čekajících úkolů nejde splnit, jako například "Nová pomoc pro Theodora" i když mám suroviny k odeslání, chybí příkazový klik k odeslání .... takže nezbývá než smazat ????
    ŽÁDNÝ čekající úkol nejde splnit, dokud nemáš splněn denní !!

    od toho ten název "čekající"

  8. #48

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrodrižství "Ztracená lebka" se má takto (citace od SeFFa) - viz
    http://forum.thesettlers-online.cz/t...a-SeFFa/page12

    Cituji :
    UPOZORNĚNÍ: Ztracená lebka
    Dnes jsem znovu testoval toto dobrodružství. Záměrně jsem nesplnil jeden podúkol, a nedostal jsem v konečnou sumu 3320XP. Takže je to tak, že za splnění dobrodružství dostanete 1220XP + za splněné podúkoly dohromady 2100XP. Dohromady tedy 3320XP.

    Tímto se chci omluvit za mystifikaci, díky které vznikly podpoře problémy a hráčům případné problémy.

    P.S.: Když jsem to dělal poprvé, tak se mi přičetly hned. Nejspíše to byla chyba, která byla odstraněna při další údržbě (můj názor).

    Popis dobrodružství jsem už opravil.
    Last edited by Kokoska35; 12.03.13 at 20:25.

  9. #49

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Také mi nejdou (opakovaně) plnit úkoly. Např. dnes jsem uplatnila 5 bonusů u přátel, jak požadoval úkol, který ale splněný stále nemám. Často chybí tlačítko zaplatit suroviny u jiných úkolů.

  10. #50

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Nelze splnit úkol

    Zdar všem,
    mám problém se kterým si nevím rady. Po odstranění nemožnosti splnit úkol kvůli vysokému levelu, mám stále úkoly "milice" a "taktik" otevřené s tím, že musím v domácí zóně porazit bandity s 50 jednotkami... Problém je v tom, že v domácí zóně už nemám žádný tábor banditů. Nemáte někdo tušení jestli se s tim dá něco dělat? Díky

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.