Reply to Thread
Page 12 of 16 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 111 to 120 of 158

Thread: Nelze splnit úkol

  1. #111

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    zdravim, je pls nejaka moznost jak to hrat na mobilu? diky

  2. #112

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Co dělám špatně? Úkol zní: při obchodování s ostatními hráči nakpte alespoň tento počet prken z trdého dřeva 200. Nakoupím na trhu 200 prken z tvrdého dřeva a nic, úkol se nesplní. Prkna jsou v skladě. Úkol je aktuální.

  3. #113
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, doporučuji ty prkna protočit s kamarádem, jako vyměnit tam a nazpátek.

  4. #114

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dík tak to funguje.

  5. #115

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, mám problém se splněním úkolu ZDOKONALENÍ VÝROBNÍCH ŘETĚZCŮ, ale když splním jeden z pod úkolů, tak se mi jiný z těch vybraných zas ukáže že není splněn a nevím jak to mám udělat tak, aby sem splnit všechny. Neporadil by mi někdo?

  6. #116

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    co treba postavit/vylepsit nektery budovy z retezce aby jsi mel vse v plusu

  7. #117

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Nazdar prosím o nápovědu co udělat ke splnění úkolu. Mám několik úkolů kdy mám stanoveno: "zaplaťte ze skladu ......" Danou surovinu mám vždy všechnu (čárka pod úkolem celá zelená), ale úkol je stále jako nesplněn. Nějak neumím zjistit co vlastně se pod úkolem zaplaťte něco skrývá a co mám vlastně udělat. Díky.

  8. #118
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Není to čekající úkol? Musí být denní, aby šel splnit. Je to poslední, co z úkolu zbývá splnit? Jestli ne, tak nejdřív udělej zbytek úkolu.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  9. #119

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám takových stejných nesplněných úkolů asi šest, jeden je hlavní, tři vedlejší, další denní, další je čekající....Fakt nevím co je myšleno tím zaplaťte ze skladu. Nevím co mám udělat, aby byl úkol splněn.
    http://postimg.org/image/4iet4bpin/

  10. #120

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Pod odmenama budes mit "fajfku" a krizek, kliknutim na fajfku ty suroviny zaplatis, ukol se splni a pak zas odkliknes splneni ukolu. Urizl si ty screeny, aby to nebylo videt .

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.