Reply to Thread
Page 6 of 16 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 51 to 60 of 158

Thread: Nelze splnit úkol

  1. #51
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by c0r0ner View Post
    Zdar všem,
    mám problém se kterým si nevím rady. Po odstranění nemožnosti splnit úkol kvůli vysokému levelu, mám stále úkoly "milice" a "taktik" otevřené s tím, že musím v domácí zóně porazit bandity s 50 jednotkami... Problém je v tom, že v domácí zóně už nemám žádný tábor banditů. Nemáte někdo tušení jestli se s tim dá něco dělat? Díky
    zde na fóru je minimálně jedno vlákno o x zprávách ... ano je to nová chyba spojená s opravou - prostě se zapomnělo, že to je už dlouhodobá chyba a spoustu hráčů už má ostrov čistý.
    Pro nové a nižší hráče je to OK.

  2. #52
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by komenski View Post
    Také mi nejdou (opakovaně) plnit úkoly. Např. dnes jsem uplatnila 5 bonusů u přátel, jak požadoval úkol, který ale splněný stále nemám. Často chybí tlačítko zaplatit suroviny u jiných úkolů.
    v jaké sekci jsou ty úkoly co nejdou splnit?
    hlavní / denní / cech / čekající

  3. #53

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, chci se zeptat - jeden s hlavních úkolů "bitva" konkrétně poslední podúkol "přidejte se k armádě" nemám odemčený, přesto, že jsem splnila všechny podmínky pro jeho zpřístupnění. Úkoj nejde zrušit - je hlavní prosím o radu. Děkuji

  4. #54
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by zipulka View Post
    Dobrý den, chci se zeptat - jeden s hlavních úkolů "bitva" konkrétně poslední podúkol "přidejte se k armádě" nemám odemčený, přesto, že jsem splnila všechny podmínky pro jeho zpřístupnění. Úkoj nejde zrušit - je hlavní prosím o radu. Děkuji
    Nevím jestli si někdo bude pamatovat co je to za úkol. Já ne.
    Popis o co se jedná nebo dej printscreen na knihu úkolů s otevřeným tímto úkolem ...

    Refresh si zkusila?

  5. #55

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,
    opakovaně mám problémy s úkoly. Teď je to úkol "Jídlo na Cestu"
    Již sem dal přátelům asi 40x velký sendvič na budovy ale v úkolu se nenačetly
    To samé s Úkolem "Vyjednávací schopnosti" prodal sem 200ks Uhlí ale v úkolu nic.

    Je to celková chyba nebo jen chyba u mě ?
    Potýkám se s těmito chybami už od začátku a z podpory mi dojde nesmyslný email který jako lajku nic nevysvětlí...

  6. #56
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Lebavec View Post
    Zdravím,
    opakovaně mám problémy s úkoly. Teď je to úkol "Jídlo na Cestu"
    Již sem dal přátelům asi 40x velký sendvič na budovy ale v úkolu se nenačetly
    To samé s Úkolem "Vyjednávací schopnosti" prodal sem 200ks Uhlí ale v úkolu nic.

    Je to celková chyba nebo jen chyba u mě ?
    Potýkám se s těmito chybami už od začátku a z podpory mi dojde nesmyslný email který jako lajku nic nevysvětlí...
    co je to za úkoly? v jaké jsou sekci: hlavní / denní / cech / vedlejší / čekající

    já s úkoly problém nemám (také od začátku) ... občas se nevezme jeden bonus z řady (např. 1-2 z 25 talířů/sendvičů)
    občas to chce po delším hraní refresh prohlížeče
    Last edited by SipkovejRuza; 17.03.13 at 14:04. Reason: edit

  7. #57

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemůžu splnit úkoly o nichž tady psala Silva a je březen a pořád je tam mám co s tím díky

  8. #58

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,

    v hlavním úkolu 4 větry nemohu splnit podúkol: Zažijte alespoň jedno dobrodružství. Už několikrát jsem poslal průzkumníka na dobrodružství a nic.
    V úkolu: Získej 600 mincí- se mi přičetlo jen šest a už jsem jich nakoupil hromadu. a to jsou zatím jen ty, které si trochu pamatuji co nejdou splnit,
    prosím vývojáře aby s tím už něco udělali. Poslední údržba servru mi splnění úkolů neumožňuje - a jsou v sekcích: hlavní / denní / vedlejší / čekající. tedy ve všech :-D Děkuji

  9. #59

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravicko
    prosim o radu. Nesplnil se mi "Lovec odměn". Cas odesel,v prubehu jsem poslal vojaky, kteri byli 2 dny mimo, ale nic se nestalo a v ukolech je porad. Co mam delat?

  10. #60
    SipkovejRuza
    Guest
    lovec odměn je dobrodružství .. musíš na ostrov poslat generála s vojáky a tam porazit všechny tábory - splnit úkoly dobrodružství

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.