Reply to Thread
Page 13 of 16 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 121 to 130 of 158

Thread: Nelze splnit úkol

  1. #121

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm, tak opravdu platí pod svícnem je největší tma. Zkusil jsem všechno možné, ale ta fajfka mě fakt nenapadla Díky za pomoc

  2. #122

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    kdo poradí -úkol Pomocník velikonočního zajíčka
    k odemčení tohoto úkolu je třeba splnit následující podmínky: questactive 0 , main3 middle.
    jak odemknou ???
    na nápovědě mi psali že mám mít vymlácené všechny bandy na ostrově ,ale to mám tak jak odemkneme úkol ,,Vnuknutí?? děkuji

  3. #123

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám úplně stejný problém jako oldRosomak.
    Dnes se mi objevil úkol "Pomocník velikonočního zajíčka" s několika podúkoly, ale u prvního podúkolu "Vnuknutí" mi píše, že je třeba splnit : "questactive 0 0 Main3High".
    Zajímavé je, že je úkol jako "čekající".
    Vůbec netuším, v čem je problém (připojuji obrázek).
    Poradí někdo?
    http://imgup.cz/Bt1
    Last edited by Kokoska35; 16.04.14 at 21:58.

  4. #124

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kokoska35 View Post
    Mám úplně stejný problém jako oldRosomak.
    Dnes se mi objevil úkol "Pomocník velikonočního zajíčka" s několika podúkoly, ale u prvního podúkolu "Vnuknutí" mi píše, že je třeba splnit : "questactive 0 0 Main3High".
    Zajímavé je, že je úkol jako "čekající".
    Vůbec netuším, v čem je problém (připojuji obrázek).
    Poradí někdo?
    http://imgup.cz/Bt1
    problem je v tom ze nemas dokonceny ukol Vajickova soutez proto ti to neda dalsi serii ukolu

  5. #125

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Díky za odpověď,
    toho jsem se obával. Takže to znamená nastřádat 800 vajec. No tak to je v pytli. Za ten týden co běží velikonoce jsem jich dal dohromady sotva 400, tak to mám co dělat.
    Jenom mě štve, že tam nemůže být napsáno "... je třeba splnit tyto podmínky : Dokončit úkol Vajíčková soutěž" nebo něco takovýho.
    Hodil jsem včera dotaz na podporu, tak jsem zvědav jestli se mi ozvou.
    Ještě jednou díky

  6. #126

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Bylo to psano hodnekrat. A na splneni toho ukolu mas snad cech nebo nejaky znamy ve hre, ne?

  7. #127

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Odpověď od podpory (cituji) :
    Děkujeme, že jste si našli čas kontaktovat Podporu TSO CZ.
    Velikonoční řetězce úkolů jsou doručovány každých 6 dnů. V případě pokud jste ještě neukončili první řetěz úkolů, po 6 dnech Vám byl doručen druhý řetěz úkolů, který byl umístěn do záložky "čekající úkoly".
    Po ukončení prvního řetězu úkolů, se úkol "Pomocník velikonočního zajíčka" přesune pod záložku úkoly události a pak bude možnost ukončit tento druhý řetěz úkolů.
    S Pozdravem,
    The Settlers online CZ

    V cechu nejsem a přátele mám dva, ještě že občas něco přinesou průzkumníci. No hold si ještě týden počkám a oni se mi mezi tím budou hromadit čekající úkoly.

  8. #128

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Doporucuju najit cech .

  9. #129

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kokoska35 View Post
    Odpověď od podpory (cituji) :
    Děkujeme, že jste si našli čas kontaktovat Podporu TSO CZ.
    Velikonoční řetězce úkolů jsou doručovány každých 6 dnů. V případě pokud jste ještě neukončili první řetěz úkolů, po 6 dnech Vám byl doručen druhý řetěz úkolů, který byl umístěn do záložky "čekající úkoly".
    Po ukončení prvního řetězu úkolů, se úkol "Pomocník velikonočního zajíčka" přesune pod záložku úkoly události a pak bude možnost ukončit tento druhý řetěz úkolů.
    S Pozdravem,
    The Settlers online CZ

    V cechu nejsem a přátele mám dva, ještě že občas něco přinesou průzkumníci. No hold si ještě týden počkám a oni se mi mezi tím budou hromadit čekající úkoly.
    hromadit se nebudou muzes mit max 1 cekajici takze pokud to nestihnes tak prijdes o jednu serii

  10. #130

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Už jsem to pořešil, domluvil jsem se z přítelem. On mi poslal nabídku : 400 vajec za 10 ryb a po splnění úklu jsem mu to poslal zpátky. Že mě to bl... nenapadlo dřív. Úkol splněn, díky všem.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.