Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: PoVánoční - Silvestrovské klání lidu TSO

  1. #1
    Linergie's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví

    PoVánoční - Silvestrovské klání lidu TSO

    Milí Settleři, Settlerky a Settlerčata... :-)

    Jsem Lin . Někteří mě znáte z dob kdy jsem začínala... Jiní jste mě poznali v průběhu a zbytek mě nezná vůbec. Ale na tom se nic nemění.

    Chtěla bych se s Vámi všemi sejít. A nejenom já...

    Spolupracují se mnou i moji přátelé.
    Roderik stejně jako já se rád baví a hlavně ho všichni znáte z nápovědy, kde podle mě tráví až příliš mnoho času...
    A pak je tu osmytrpaslik. Znám ho už... No dlouho...
    Takže oni jsou mou pravou a levou rukou v Čechách než dorazím a spolu s nimi organizuji tuto akci.

    Nastíním Vám tedy, co zatím máme.
    1) MÁME DATUM!!! Dne 28.12.2015 (ano je to pondělí, ale říkám Vám to s předstihem takže by neměl být problém zařídit si dovolenou ).

    2) Rýsuje se nám PLÁN! Zatím ještě nemáme vymyšlen celý obsah odpoledne/večera/noci, ale můžete se těšit na TOMBOLU, SOUTĚŽE, HÁDANKY a PŘEKVAPENÍ VEČERA...

    3) MÍSTO - na tom jsme se zatím neshodli, protože nevíme, kdo by chtěl dorazit a podobně. Proto dáváme možnost promluvit... Pokud máte nápad, kde by se to mohlo odehrávat. Popřípadě, kde se dá přespat v nějakém levném ubytování.
    Pro lepší přehled, kdo pro jaké město je prosím o vyplnění dotazníku: http://www.survio.com/survey/d/C6N4S8R6C6W2J8J1N
    Nebo pokud víte/vlastníte nějakou chatku a máte mě rádi dejte vědět.


    Tak to je zatím asi všechno... Pokud máte dotazy - pište do vlákna či zprávu, pokud máte nápady - pište do vlákna či zprávu, pokud mi chcete pomoct - pište do vlákna či zprávu... No a pokud je to tajný - pište do zprávy mě ve hře... :-)

    PS: Těšíme se na Vás... :-)
    Last edited by Linergie; 05.10.15 at 11:59.
    Lin

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    i kdyz bych rad dorazil tak bohuzel jsem toho dne jiz indisponovan jinou akci

  3. #3
    Linergie's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    i kdyz bych rad dorazil tak bohuzel jsem toho dne jiz indisponovan jinou akci
    To mě mrzí... Ale kdyby Ti akce náhodou nevyšla si samozřejmě zván... :-)
    Lin

  4. #4
    krab's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky bych rád, ale pracuju, nemůžu :-O

  5. #5

    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Bratislava
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    máme nejaké novinky?

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Novinky by nějaké byly. Jelikož Lin se nakonec srazíku z časových důvodů tentokrát nemůže účastnit a pouze mi předá již získané podklady (dotazník), bude akce menší. Ale zato dvakrát :-).
    První srazík ponechám v termínu co byl již předem ohlášen, tedy v pondělí 28.12. a to v Praze. Důvodem je rychle ubíhající čas a jinde už bych to jen těžko sháněl. Konkrétní místo a čas oznámím během pár dnů. Pokud máte nějaký tip kde by s úsměvem uvítali bandu šílenců, sem s ním. Bohnice ale prosím ne! :-)
    Druhý srazík si necháme na příští rok, dejme tomu únor-březen a to tentokrát v Brně. Předběžně bych to viděl na pátek 19.2., případně pátek 4.3.

    Prozatím vše. Veškeré dotazy či případné návrhy prosím ke mě do pošty.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Pražský sraz hráčů "českého" serveru TSO se uskuteční v pondělí 28. prosince od 18:00 hodin v hospůdce Jiný stav. Všechny srdečně zvu na povánoční posezení.

    Dámy, přijďte do Jiného stavu! Nebojte se, věřím tomu, že v něm nebudete sami.

    Pánové, nebuďte béčka a zkuste přijít do Jiného stavu rovněž!

    Prosím všechny hráče, co jsou rozhodnuti přijít do Jiného stavu, aby mi nejpozději do sobotní půlnoci 26.12. jakoukoliv cestou tuto radostnou novinu sdělili! Je nutné danému zařízení sdělit náš počet, aby byla pro všechny zajištěna patřičná péče, kterou si jistě zasloužíte. Tomu, kdo se mi předem nenahlásí a přesto přijde do Jiného stavu, nemohu zajistit místo a mohl by skončit na ulici! Proto prosím nezanedbejte tuto prevenci! Těm kteří se mi předem ozvou, obratem sdělím rezervační heslo a pro všechny případy i mobilní kontakt přímo na mě, kdyby nastali nějaké komplikace.

    To je prozatím vše. Průběžně vás budu informovat o případných novinkách, o předpokládaném počtu účastníků a pokud nás bude dostatek, tak i případné tombole.
    Last edited by Roderik; 14.12.15 at 23:42.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.