Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Archipelago - souostroví - návod na dobývání

  1. #1

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví

    Archipelago - souostroví - návod na dobývání

    http://osettlers.com/cz/archipelago

    Rada ala Anděl:
    • Jelikož týden upgraduju kasárna a moji MMA se nudí, ničím tábory 1R+MMA (šetřím kavalerii).
    • Jeden tábor je na cca 15 útoků.
    • Na tábory, kde nejsou jednotky s prvním útokem, budu posílat rekruty nebo luky.



    Souostroví má 10 sektorů:
    http://osettlers.com/cz/archipelago
    1. minisektor = listinu dostanete z úkolu.
    2. celkem 6 sektorů s banditama (zelené ohraničení) = celkem 6 územních listin á 8500 stonků / listina.
    3. celkem 3 bonusové sektory bez banditů (modré ohraničení) = celkem 3 ostrovní listiny á 3495 diamantů / listina.
    4. pro zabrání sektoru nezapomeňte na sektor hodit listinu (kupec) a postavit ostrovní sklad (nová elitní budova)

    Tipy a triky
    Pokud jsou v táboře jednotky s prvním útokem, musíte použít koně na jejich likvidaci, nebo 1R+MMA (jak to dělám já)
    http://forum.thesettlersonline.cz/th...v%C3%A1n%C3%AD

    Až když v táboře zbudou jednotky bez prvního útoku, použijeme luky v plném množství (EDIT: ve většině případů se vyplatí rekruti a ne luky).
    Vyjímkou jsou jednotky Mistr šermíř a Šermířský generál , kteří mají malý útok a tudíž útočit na ně Rekruty je
    1. levnější
    2. efektnější (vydrží víc kol => zabijí více nepřátel)
    Last edited by LosAngel; 01.11.15 at 19:19.

  2. #2

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Zajímavá myšlenka. Zajímavé, že žádný návod tuto alternativu nenabízí. Pro smysluplné využití sektoru je třeba nahrát alespoň 3500000 Xp, aby bylo možné využít jeho zdroje. To potrvá dlouho a tak je času dost.

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by warth View Post
    Zajímavé, že žádný návod tuto alternativu nenabízí.
    A ty potřebuješ na opakované posílání MMA+1R návod?

  4. #4

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    blbost poslal jsem s M 220 koné 2 krat pak 185 V s 35 D A BYL PRVNÍ. Podobně jsem pokračoval dál . ale 15 krát to určitě nebylo.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Koptelo View Post
    blbost poslal jsem s M 220 koné 2 krat pak 185 V s 35 D A BYL PRVNÍ. Podobně jsem pokračoval dál . ale 15 krát to určitě nebylo.
    Blbost...
    Poslani 15x MMA s 1R jsme ušetřil 440 kavalerie...
    A jelikož jsem to samé udělal i u dalších táborů, první sektor je čistý bez ztráty kavalerie.... (Ušetřeno cca 800 kavalerie)

    Blbost fakt blbost

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem tímto způsobem vymlátil tábor = není v něm nikdo, ovšem tábor stále stojí

  7. #7

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    hhmm uz na jeden tabor jsem stratil na 600 koni ,pote co jsem to vymlatil i za pomoci sipu ten hlavni , co dal uzemni listina na to nejde dat a jak ksakru tam teda postavit skladiste

  8. #8

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Frantas77 View Post
    hhmm uz na jeden tabor jsem stratil na 600 koni ,pote co jsem to vymlatil i za pomoci sipu ten hlavni , co dal uzemni listina na to nejde dat a jak ksakru tam teda postavit skladiste
    1) obsadit ostrov musíš buď územní, nebo ostrovní listinou
    http://osettlers.com/cz/archipelago
    2) postavit vždy nejdřív ostrovní skladiště

    PS: použij moji MMA taktiku a nepřijdeš o jedinou kavalerii

  9. #9

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    33
    Monde
    Kouzelnictví
    na tu ostrovnu cast je treba ostrovny sklad, na uzemnu cast staci obycajny sklad

    uprava prispevku

    na sektory kde je treba pouzit ostrovne licencie (pripadne licenciu z ukolu) - jedna sa o sektory: SEKTOR 1, SEKTOR 2, SEKTOR 8, SEKTOR 10 je nutne postavit OSTROVNE SKLADISKO!!!

    na ostatne sektory kde sa pouzivaju licencie kupene za STONKY je mozne budovat OBYCAJNE SKLADISKO (SEKTOR 3, SEKTOR 4, SEKTOR 5, SEKTOR 6, SEKTOR 7, SEKTOR 9)
    Last edited by Breitac; 04.10.15 at 19:28.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Breitac: Jen drobná připomínka. Proč řešit obyčejné skladiště versus ostrovní skladiště? Obě mají stejné stavební náklady, stejnou kapacitu, stejné požadavky na upgrade, ... zkrátka až na jiný vzhled jsou totožná.

    A k těm listinám:

    Souostroví má 10 sektorů:

    1. minisektor = listinu dostanete z úkolu.
    2. celkem 6 sektorů s banditama = celkem 6 územních listin á 8500 stonků.
    3. celkem 3 bonusové sektory bez banditů = celkem 3 ostrovní listiny á 3495 diamantů.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.