Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Propojení se službou Steam

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví

    Question Propojení se službou Steam

    Ahoj všichni,
    mám dotaz a asi se nejvíce hodí do této sekce. Zjistil jsem že na Stemu jsou tSOl a myslel jsem si že se lehce přihlásím k stávajícímu účtu, který jsem založil přes web. Líbilo by se mi na to klikat jako na ikonu a spouštět to samostatně jak to na Stemu je, ale prostě za boha nemůžu nikde najít kam zadat login abych to tak mohl hrát.
    Otázka tedy je: jde to?, případně jak? ... Díky za odpovědi s radami. Shepard

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, bohužel zklamu, toto možné není. Na Steamu je separátní účet.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj, bohužel zklamu, toto možné není. Na Steamu je separátní účet.
    Díky za odpověď. Toho jsem se obával. V tom případě se to tu může zamknout a případně smazat. Díky Shepard

  4. #4

    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobry den,rada bych zde napsala aby si ostatni novy hraci zalozili ucet pres internetovy vyhledavac,nezakladejte si ucet pres steam!!!!!!!!!!!!!Steam doti casto zlobi s prihlasovanim teto hry a v poslednich 10dnech se NELZE vubec prihlasit do hry,kolega a muj partner -Stary Osadnik - je s toho dosti nastvan a lituje toho ze si udelal ucet pres steam. Jetli by nekdo mnel nejakou radu pro -Starocha-jak se prihlasit a nestratit ucet,napiste mi děkuji za sebe i Starocha.

  5. #5
    Community Team BB_Nanuq's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    106
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello StaraOsadnice,

    We're currently investigating the issue in the hopes to resolve it. It would be best for new players to create their account via the normal means. Thank you for your feedback.

    Regards,
    BB_Nanuq
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  6. #6

    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj te .Nevite nekdo jak to bude se steam uctem kdy chcou zrusit podporu a hru pres steam da se to nejak udelat aby sem predl ucet na internetovej prohlizec nebo spravi to ubisoft nejak protoze uz tam mam par let nahrany a nechtel bycho o to prijit diky za odpoved

  7. #7
    Community Manager BB_Sious's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,147
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello Neolada,

    I suggest that you reach out to our Support Team for assistance if you encounter any trouble with your game account. They will do their best to resolve it for you.

    Regards,
    BB_Sious
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.