Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Blokovací útoky

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Blokovací útoky

    Zdravím, v této hře jsem nováček, hraji necelý týden a jsem jen na 22. levelu. Tady na foru jsem se dočetl o blokovacích útocích, kdy se generál s jedním vojákem pošle na tábor, co se má blokovat a hlavní vlna jde po táboru, co se má dobýt a díky tomu není blokujícím táborem zastavena.

    Jelikož mám rád své vojáky a nerad bych to zbabral, ocenil bych podrobný popis toho, jak danou vlnu poslat a uspět.

    Postačí, když si postavím vojenská ležení od sebe tak, aby blokující generál byl blíže a druhý tábor o kus dál a ´´utoky poslat v těsném sledu? Nebo to tak jednoduché není? Děkuji za osvětlení.

    Vaše liška.

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Až tak jednoduché to není. Někdy ti nestačí postavit tábory blízko sebe a vyslat je ve stejnou dobu. Musíš brát v úvahu, že 1 kolo útoku zablokuje tábor kratší dobu než 2,3,... kol útoku. Ale princip je pořád stejný. Musíš ten blok načasovat tak, aby ti druhý "blokující" generál zaměstnal tábor na tak dlouho, abys kolem něj prošel s prrvním generálem (popřípadě aby druhý generál stačil zaútočit na vůdce).

    Zde je příklad bloků od Sida na koňský hřbet:


    P.S.: Je to starý návod, tak se nedivte, že ty bloky nemusí vyjít a že něco nejde tak, jak to je v návodu. Tohle je jen a pouze ukázka!
    Last edited by SeFF; 28.12.12 at 15:31.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.