Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Chyba v Questech

  1. #1

    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Chyba v Questech

    Dobrý den,

    bohužel nevím co mám dělat pokud mám jeden úkol hotový a další se neodemkl i když jsem splnil všechny požadavky. Konkrétně jsem splnil úkol Využití potravin a mám lvl 7. avšak navazující úkol Zásobárna je stále uzamčený a nemůžu se ve hře pohnout. Děkuji za info.

  2. #2

    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    mam ten isty problem, ale pristup ku zasobarni mam, tedaa postavil som ju aj zbural uz 2x aj restart a reload som skusal...uz som dostal aj info na eng forum kde sa tato chyba da spravit, ale ani to nepomohlo...inak tu je link na to eng forum...forum.thesettlersonline.com/threads/31379-level-7-quest-bug... hram to na steame, a cez browser sa to ani neda... lebo ma pyta heslo. a ked som to skusal tak mi jedine hodilo ze zacina odznova, taak browser uz neskusam.

  3. #3

    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak asi je to nějaký nový, jen na některý cílený bug......... prosím opravu

    Hraný přes Steam, hraný před Firefox, chyba se naskytla v obou případech.

    Last edited by fanky-k; 23.08.15 at 05:01.

  4. #4
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Včera nastal i problém s cechovním úkolem. Máme ho splněný, je to zlatě podsvícené a přesto se to nepotvrdilo. Nezbývá mi než ho zrušit

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,

    neškodila by nějaká oficiální reakce od MODů nebo přímo od Kahsiho. Situace s questama je nezměněná a už poněkud otravuje neustále na Nápovědě odkazovat nováčky na podporu. Co takhle napsat alespoň pár řádků? Něco jako: "Ano, o situaci víme a řeší se. Oprava by měla být za XY dnů. Prozatím doporučujeme vyzkoušet následující kroky: ..."
    Nebo to máme brát tak, že si nemáme stěžovat a raději držet ústa? Pravda, také je to řešení, ale obávám se, že ne zrovna nejšťastnější. K čemu je vám dobrá reklama na hru, která nefunguje jak má? A to chcete do tohoto zmatku pustit ještě XXL balíček? No potěžpánbůh, to se ty chyby navzájem znásobí a celá hra půjde ... víte kam :-)

  6. #6

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Má hraní přes STEAM nějakou výhodu ?

  7. #7
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, k zablokovaným úkolům na úrovni 7 a 9 zatím není moc co napsat. Úkol na 7 byl (jak se zdá) opraven, ale na 9 zjevně ne. Někteří z hráčů tvrdí, že jim pomohlo postavit skladiště navíc, jiní, že stačilo odhlášení a druhý den úkol šel. Vzhledem k tomu, že oba postupy jsou dost ošemetné, tak bych je moc nerozhlašoval jako zaručený způsob. K samotné opravě - tady nemohu říct, kdy přijde.

  8. #8
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Má hraní přes STEAM nějakou výhodu ?
    Moc nemá, jenom je klient hry přímo v počítači, nemusí se hrát přes prohlížeč. Jinak není vůbec žádný rozdíl.

  9. #9
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Moc nemá, jenom je klient hry přímo v počítači, nemusí se hrát přes prohlížeč. Jinak není vůbec žádný rozdíl.
    Flash stále potřeba?
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  10. #10

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Moc nemá, jenom je klient hry přímo v počítači, nemusí se hrát přes prohlížeč. Jinak není vůbec žádný rozdíl.
    Řeší STEAM klient problémy s CACHE (v prohlížeči)?
    Předpokládám, že FLASH není potřeba, když jedu přes STEAM klienta, že?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.