Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Prodloužená doba údržby

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví

    Prodloužená doba údržby

    Zdravím,

    sice to není přímo můj osobní problém, ale dovolím si poznamenat, že řada hráčů mívá v úterý ráno problém si odehrát. Tradiční údržba mezi 2:00 a 7:00 ráno by ještě ušla. Ale zítra skončí údržba až v cca 9:00! To už musí být mnozí dávno v práci a nemají možnost si odehrát. Nebylo by tedy lepší, když je náročnější údržba, u které se předpokládá delší čas, spustit ji třeba už o půlnoci? Myslím si, že čas 0:00 - 7:00 by byl pro většinu hráčů přijatelnější než 2:00 - 9:00.

    Co vy ostatní na to?

  2. #2
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Mně je to jedno, já dělám od šesti Musím si hold přizpůsobit výrobu atd... A většina hráčů to zvládne také

  3. #3
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Me to jedno neni, ja vstavam ve tri at je patek nebo svatek. Ale pochybuju, ze se to bude kvuli tomu menit
    Vzdycky to tak bylo, ze udrzby jsou nevitanou soucasti hrani.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    33
    Monde
    Kouzelnictví
    mne to je fuk.klidne nech je aj udrzba cely den. je to len hra, nebudem kvoli nejakej udrzbe vysilovat.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím...
    Ať implementují do hry mass STOP a mass destruct a hráči, ať to před začátkem údržby používají

  6. #6

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    noo tak som si nasiel svoje prispevky...trochu na inom mieste

    co sa tyka lagov a mrznutia, nato tu mame predsa ludi, aby to dali do poriadku
    aj ked samozrejme zamrzi cas strateny na hru...kedze napr ja hru pouzivam namiesto fb na pisanie a chatovanie))

    takze kym sa to neda do poriadku / co uz trva o hod dlhsie/ tak si musim vymysliet iny program...ale co????
    Last edited by apache222; 18.08.15 at 19:30.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.