Closed Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: správná volba vojenských jednotek

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    správná volba vojenských jednotek

    Ahoj settleři,
    poradíte někdo prosím (věřím že to nezajímá jenom mě) jaké jednotky vyrábět.. Jak jsem zjistil že můžu mím pouze 200 jednotek armády (při použití nějakých bonusů až 250)
    A nejsem si zcela jist že potřebuju všechny typy jednotek.. Má někdo spočítáno které jednotky se opravdu vyplatí vyrábět a které ne?

    Díky

    Mikyn

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mikyn View Post
    Ahoj settleři,
    poradíte někdo prosím (věřím že to nezajímá jenom mě) jaké jednotky vyrábět.. Jak jsem zjistil že můžu mím pouze 200 jednotek armády (při použití nějakých bonusů až 250)
    A nejsem si zcela jist že potřebuju všechny typy jednotek.. Má někdo spočítáno které jednotky se opravdu vyplatí vyrábět a které ne?

    Díky

    Mikyn
    Rekruty budeš potřebovat pořád (používají se jako lidský štít). Lukostřelce / Dlouhé luky / Kušníci tak většinou stačí mít 200 těch nejsilnějších. Milice moc zapotřebí není, ale v některých dobrodružstvích se sejde. Vojáků taky není extra potřeba... většinou si vystačíš s +/- 500.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    jednoduše, stručně vysvětleno... díky moc

    Mikyn

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    souhlasim se SeFF, pouze doplnim ze v pozdejsi fazi hry padne za jedno dobrodruzstvi i 1000 rekrutu takze rekruty je dobre vyrabet opravdu ve velkem. Milici klidne preskoc, pozdeji se vyuzivaji vojaci. Tech je dobre mit cca 200, kavalerie 200, dl. lukostrelce staci mit opet 200.

    250 jednotek na generala muze mit pouze Veteran general ktery lze koupit za 4999 gemu. V pripade ze jej mas, zvys pocet vsech jednotek na 250 a ne 200.

  5. #5
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LoKiCZ View Post
    Ahoj,

    souhlasim se SeFF, pouze doplnim ze v pozdejsi fazi hry padne za jedno dobrodruzstvi i 1000 rekrutu takze rekruty je dobre vyrabet opravdu ve velkem. Milici klidne preskoc, pozdeji se vyuzivaji vojaci. Tech je dobre mit cca 200, kavalerie 200, dl. lukostrelce staci mit opet 200.

    250 jednotek na generala muze mit pouze Veteran general ktery lze koupit za 4999 gemu. V pripade ze jej mas, zvys pocet vsech jednotek na 250 a ne 200.
    Přesně tak jsem to myslel (sry zapomněl jsem na koně).

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Me jeste zajima, jak mam vyslat efektivni utok. Ted sem dostal pekne na dutku a 200mich vojaku na strednim tabore slo do kytek. Mel jsem 50 kav. 65rek 50dl.luku a nake vojaky. Nechapu jak mam tedy poslat napr 200r a k tomu aby tam stejne prislo treba 20,luku. Jelikoz kazdy dalsi utok je zase uzdraveny boss napr.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    47
    Monde
    Kouzelnictví
    boss se uzdravuje ale ostatni jednotky uz ne. Idealni je najit si tady na forum navod jak dobyt vlastni ostrov.

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Muzes na to jit svepomoci pomoci battle simulatoru:
    http://www.settlersonlinetools.com/en/combat_simulator/

    Nebo vyuzit uz pripravenych taktik napr.:
    http://forum.thesettlersonline.com/t...arious-Authors

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.