Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Mramorový lom

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví

    Mramorový lom

    Není opravena grafika u mramorových lomů. Viz připojený obrázek:


    Mám dojem, že je to celé jaksi do... Chyběly mě k nalezení 3 ložiska. Dvě místa byla absolutně volná, jedno bylo s popisem "prázdný mramorový lom", grafikou vyčerpaného mramorového lomu, ale se symbolem mramoru. Prostě paskvil. Tři vyslaní geologové následně objevili pouze dvě ložiska a poslední se vrátil s hlášením, že už jich mám příliš mnoho. Přitom lom byl stále prázdný a nešlo v něm těžit.
    Tak jsem paskvil ručně zboural. Kouknu za chvíli a ejhle, grafika ukazuje plný lom, ale bez uvedení množství a netěží se v něm. Zkusím tedy znovunačíst mapu a najednou je tam 450 mramoru a začíná se těžit.
    Chtělo by to dát dopořádku. Věc, která běžně fungovala bez nějaké zvýšené pozornosti se nyní musí hlídat zda je vše v pořádku.
    Last edited by Roderik; 31.07.15 at 08:51.

  2. #2

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Tohle se vyřeší jako u mě, kdy ten (ne)prázdný důl spadne a pak když se najde nový, má už správnou grafiku

  3. #3
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    víme o tom, že tato část nebyla opraveno při údržbě. V tuto chvíli zatím není možné dát přesné datum (finální) opravy.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Pouze pro úplnost, blbne to i s železným dolem:


Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.