Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Kolonie chybne utoky

  1. #1
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví

    Kolonie chybne utoky

    Ahoj pri utoku na tabor s vice druhy jednotek se mi stava (casto) ze utocim na jeden typ jednotky a najednou mi to v prubehu preskoci na jiny typ jako bych ji tam mel od zacatku co ma za nasledek ze se mi nepodari tabor znicit .Dokonce nekdy nejde ani menit jednotky.

  2. #2

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví
    Pořadí jednotek nemusí vždy být po skupinách dle typu. Musíš si hlídat, které přijdou na řadu jako další až dobojují a podle toho změnit na své straně. Např. občas se stává, ze bojuje jako první kavalérie (20 ks), ale jako další přijde jiná jednotka a kavalérie pak bojuje jako poslední před bossem.
    Pokud jde o to, ze nejdou měnit jednotky při útoku, tak s tím jsem se nesetkal a to bude chtít tedy nahlásit na podporu (pokud tato cesta není rychlejší)

  3. #3
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    bojuji s pú proti 20 kavalerie, nasleduje 20 luku tak prehodim na kv ,ale kdyz bojuji tak se mi to behem boje zmeni zase na kava jenze to uz mam vymlaceny jednotky a samosebou utok na tabor nevijde nebo se mi stava ze to nejde prehazovat vubec ((

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud někdo očekává, že budou někdy expedice fungovat bezchybně, tak ať si jde raději zkusit na zahradu naroubovat višně na jabloň. Je to podobné jako celé expedice v TSO a možná bude mít větší šanci že se mu to povede.

  5. #5
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky se stává a to pravidelně, že se nechám úmyslně stáhnout táborem a po útoku ho odvolám.. času dost protože druhý tábor je kilák daleko. hned po souboji odvolávám.. a co se nestane? místo aby se coural 10s daleko na ten tábor, on s ním hned po 1. útoku začal bojovat?? jsou tam nějaké černé díry?

    S koloniemi jsem už velmi nespokojen! Navíc musím čekat 4 hodiny na uzdravení maršála když jsou lékárny fuč. a kolonie trvá 4 hodiny.... takže je to úplně zbytečná informace! na kolonie už z vysoka kálím!

    Kdyby se to aspoň řešilo... plno "reklam" na kolonie a jeden bug za druhým.. když něco vyrobím,, tak si kua zkontroluju jestli to funguje ne?? Má tým nějaký testery? pochybuju nebo stojí za starou bačkoru.

    A nejvíc mě vytáčí že abych se mohl vypravit alespoň na běžnou kolonii musím vyrobit spoustu zbraní, bonusy na zbrojírny,, takové úsilí,,, a kolonii jsem díky těmhle bugům neudělal!! Vážně, styďte se!

  6. #6
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem nechal kolonie půl roku ladem. A ty chyby jsou tam pořád! Hovada vývojářský!

  7. #7

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    tak jsem po dlouhé době zkusil PVP, ale to co jsem zažil, to je hnus. Hláška "tato jednotka bude nasazena jako první" a ejhle ona to nebyla pravda, tudíž místo abych kolonii získal, tak jsem dostal na pr..... Takže jděte do pr....

  8. #8

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak vám můžu říct že chyba stále přetrvává dnes a včera jse m ito stalo hlavně u smíšených táborů ale stalo se mi to uprostřed boje když jsem bojval lukama proti pěchotě a najdnou tam byla jízda apřitom pěchoty tam zbývalo 12 jednotek takže žadný lag ani moje chyba

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Hlasim chybu pri kolonii - stredni velikost, pri utoku na tabor s vlky se ztrati zobrazeni typ armdy jak u utocnika, tak u obrance a dojde samozrejme k prohre utocnika s poranenim marsla. Tento prubeh vede k prekroceni limitu pro zraneni marsalu a kolonie neni mozne dobit. Tento problem nastava opakovane.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.