Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12

Thread: Obnova po bouři

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Nexal: No jo, pardon :-). Hledal jsem jednoduché řešení proč byl zisk v expech a ne v HM. To že to bylo na testserveru jsem jaksi pozapomněl :-)

    Zadání úkolů si v rámci možností čtu (angličtinu moc neprožívám). Když mám v zadání postavit 4 rezidence, 2 hospody, 2 šlechtické rezidence a 1 školu, dohromady 9 budov na celkem 10 stavebních míst, tak na první pohled nikde není problém. Na druhý pohled rovněž ne, protože všech 10 stavebních míst je označeno stejně: "Building Space". Tak proč proboha není umožněno stavět kteroukoliv budovu na kterékoliv místo? Snažili se vývojáři hráčům ztížit hru? Ne, podle mě jen nastražili na hráče past a čekají kolik se jich nachytá a scénář nebude tudíž moct dokončit! Jasně, pokud bych si někde na forum předem přečetl, že při stavbě budov si mám dávat pozor, protože je tam na hráče nachystán chyták, tak si dám pozor, ale takovéto řešení nevidím jako nejšťastnější volbu :-(

  2. #12

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Roderik klobouk dolu...
    Já jsem to nevydržel a vypnul to
    Last edited by LosAngel; 29.07.15 at 13:16.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.