Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Z expedic se mi nepripisuji vytezene suroviny

  1. #1
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví

    Z expedic se mi nepripisuji vytezene suroviny

    Z expedic se mi nepripisuji vytezene suroviny

  2. #2
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Hoj Ještě se podívej znovu. Musíš kliknout na tlačítko "vytěžit zdroje" ale to asi víš. Mně se suroviny připočtou po určité prodlevě cca minuta.

  3. #3
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    spis sem mel namysli toto http://www.pictu.cz/image.php?di=H5NQ

  4. #4

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Že Vás ty kolonie baví

  5. #5
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    edo,, no, 2000 jednotek je hrozně málo, pokud si ty suroviny nevyzvedneš, připadnou státu Taky s tím mám problém i když mám jen 3 velké kolonie a to ještě kevšemu na uhlí, železo ... tam je těch surovin víc, a dřív se to zaplácne do oněch 2k A koukám že už máš i bonus +suroviny navíc. Jestli to není bonus spíše pro zlost, že si nebudeme stíhat vyzvedávat suroviny

    LosAngel, kolonie nás baví tolik titanové rudy co dokážu z nich vytěžit si na klasických dobrodružství nedokážu představit Na druhou stranu mě ovšem nebaví když se 1 ze 3 kolonií rozes... nevím jak to napsat,, prostě nefunguje tak jak by měly. Stále nějaké chyby typu,, bojující tábor mi stáhne druhého generála, nebo 1. útok bojují jiné jednotky než které jsem přiřadil (je to asi jen grafická chyba která se po pár vteřinách opraví), ale většinou potom zareaguju na druhou vlnu špatně nebo to nestihnu prohodit. Je třeba aby se na tom ještě zapracovalo.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    No TITAN je jediné, co ma na koloniich smysl. Uhli je vysmech na entou.........

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.