Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: poznámky

  1. #1
    sarie
    Guest

    poznámky

    Zdravím,
    uvítal bych poznámky: po kliknutí by se otevřel bloček kam bych si mohl psát věci které potřebuji. Ne vždy se přihlašuji na svém PC a jak bývá zvykem něco mě napadne a nemám si to kam uložit abych to našel.

    věřím že se jich dočkám sarie

  2. #2
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Tohle by nebylo špatné, i když jen málokterá hra tuto funkci nabízí. Osobně to řeším externě pomocí Google Disc (dříve Google Docs). Taky ho mám pořád s sebou a místa je tam až až.

  3. #3
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by sarie View Post
    Zdravím,
    uvítal bych poznámky: po kliknutí by se otevřel bloček kam bych si mohl psát věci které potřebuji. Ne vždy se přihlašuji na svém PC a jak bývá zvykem něco mě napadne a nemám si to kam uložit abych to našel.

    věřím že se jich dočkám sarie
    Tenhle nápad se mi taky zamlouvá. Už jsem to taky někde viděl a zamlouval se mi.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Taková funkce by se hodila. Taky mám poznámky mimo v poznámkovym bloku a když přijdu na jiné PC tak jsem bez poznámek.

    Není to nejpohodlnější, ale můžete to vyřešit tak, že ve hře sami sobě pošlete email.

  5. #5
    SipkovejRuza
    Guest
    bylo by fajn vidět i poslané maily ... pak nevím zda jsem již reagoval a druhá strana mlčí nebo jsem zapomněl já

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.