Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: raritní zásobárna

  1. #1

    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    raritní zásobárna

    Dneska jsem koupila rarit.zásobárnu za diamanty, ale jsou staženy z prodeje recepty na výrobu bonusů. kde je mám sehnat? Za rozumnou cenu. jinak to je vyhozených 3500 diamantů,když nemůžu bonusy vyrábět (viz. košíky). což je fakt dost,aspoň dle mého!

  2. #2

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm,u té raritní zásobárny mě zaráží jedna věc a to ta že i když ji mám koupenou tak stejně musím mít postavenou i tu normální kvůli věcem co ta raritní vůbec neumí.

  3. #3
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Recepty byly dostupné během události Vánoce. Shodou okolností jsou právě dostupné znovu, ale jenom po omezenou dobu.

  4. #4
    angie11180
    Guest
    Môže mi niekto povedať, prečo nie je v obchode upozornenie, že mi bude raritná zásobáreň nanič bez receptov, ktoré sa nedajú kúpiť?

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Podle mě je to "pouhé" nedopatření. Recepty byly původně dostupné během vánočního eventu a později je bylo možné zakoupit u kupce za diamanty. Podobně jako i řada jiných novinek. Nedávno byly znovu ke koupi během letní akce. Podle mě je po skončení této akce jen zapomněly vrátit do stálé nabídky u kupce za diamanty. Jiné vysvětlení nemám a doufejme že to brzy napraví.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm,podle mne by ta rare zásobárna měla umět to co ta normální+ bonusy z receptů ne?Já jen že ta rare neuní převádět jeden zdroj na druhý např. borové prkna na tvrdé a jiné bonusy a proto musím mít postavenou i tu normalní což mě přijde trpšku divné.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Osobně se mě dvě zásobárny zamlouvají víc, a i kdyby uměly obě dvě všechno, nechal bych si obě. Například když hraji scénář, mohu vyrábět potřebné bonusy v obou současně a ušetřím polovinu času.

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    raritka

    Mě tedy také vůbec nevadí, že neumí to co normální zásobárna. Jediné co bych uvítala je to aby šla také vylevelovat.

  9. #9
    Fiona's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nevím, poprvé jsem dala vyrábět v raritní zásobárně rukopisy. Dle údaje při zadání by měl jeden rukopis trvat 2 hodiny a 30 minut a 25 rukopisů 2 dny 14 hodin 30 minut. K mému zděšení mi ale raritní zásobárna ukazuje i s pralinkami, že bude hotovo za 6 dnů 12 hodin 24 minut. Kde je tedy chyba?

    PS Tak to se tedy povedlo, dnes je to opraveno a výroba jednoho rukopisu je uvedena 7 hodin 30 minut. Zrušit výrobu nejde a tak je zásobárna vyřazena z provozu na týden. :-(
    Last edited by Fiona; 08.08.17 at 21:50.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.