Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 29 of 29

Thread: Událost Svatojánské noci

  1. #21

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    zajímalo by mne, jestli to, kolik se z hráčů podaří díky USN vyždímat na diamantech stojí skutečně stojí za to, kolik hráčů se hrou díky této události prostě sekne.

  2. #22

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    ATF nevím kolik hráčů s hrou sekne, ale co se tak bavím s lidma, je většina velice naštvaná.
    Nejdřív PSEUDO PVP a teď, co BB předvedlo s tímto PSEUDO EVENTEM, to je neskutečný....

    Vím o pár hráčích, co to zabalili a o dalších co to silně zvažují.

  3. #23

    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Bratislava
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    No dobre, LosAngel ukecal si ma...

    Ťažko hodnotiť hneď na začiatku, ale....

    Ak je tento pseudoevent zameraný na minutie starých predmetov, tak Blue Byte opäť chybne podľahlo "volaniu starých hráčov" po navýšení limitov. Nemali by čo vymeniť za staré itemy? No a? Presne na to sa hodí obchodovateľnosť tokenov na trhu... No, tak by nenasyslili ďalšieho mma, ďalšieho veterána, ďalších xy budov (ktoré aj tak budú predávať, pretože najčastejšia sťažnosť je sťažnosť na malý ostrov)....
    Hráči, ktorým pribudol 4. mma a neviemkoľký veterán budú mať len o dôvod viac na krik - pretože krejčíkov teraz zbehnú nie za 12 (2-3-4) dní, ale 4x za deň.... Nebudú sa nudiť v hre menej, naopak
    A "nováčikovia" zasa budú otrávení - dostupnosť tokenov je pre nich mizivá a šanca dostať sa k budovám/generálom/prieskumníkom - proste čomukoľvek užitočnému tiež.

    Aha ostáva nákup za diamanty Iste, to je normálne a z toho firma žije - ale ten pomer je fakt - no, eh - hodne.. ..nechám toho aby som ostala v slušnom rámci.

    Alebo že by nám BB chystalo milé prekvapenie v podobe +200% v nákupe? Tomuto pseudoeventu by to mohlo tak nejako aspoň trochu pomôcť...

    (povieme si možno po ukončení)

  4. #24

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    skoro bych řekl, že jedinej způsob jak event ve zdraví přežít je pozakládat si 10-20 falešných účtů, natěžit dia za postup, nakoupit tokeny a poslat na hlavní účet. Jinak jeden žeton už se kupuje za 160 mincí.

  5. #25

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    skoro bych řekl, že jedinej způsob jak event ve zdraví přežít je pozakládat si 10-20 falešných účtů, natěžit dia za postup, nakoupit tokeny a poslat na hlavní účet. Jinak jeden žeton už se kupuje za 160 mincí.
    To za ten ztracený čas ani nestojí.

  6. #26
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejen to, ale podobné chování je i proti pravidlům hry a vede k blokaci všech účtů.

  7. #27

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Já především nechápu, co je tohle za "událost". Osobně jsem si hned první den vyměnil předměty, které jsem měl, za žetony, za ně nakoupil, na co mi vyšlo, zbývající tři žetony a pět dárků jsem prodal na trhu, a tím to pro mě skončilo. Nerozumím tomu, jaký smysl má pro hráče událost, při které se pouze existující věci mění za jiné a další se nedají získat (směšnou variantu jejich nákupu za dia nepočítám). Měli to udělat jako normální časově omezenou možnost pro ty, kterým něco zbylo, a nedělat z toho takové haló. A místo toho vymyslet něco zajímavého/přínosného (pro všechny).

  8. #28

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Nejen to, ale podobné chování je i proti pravidlům hry a vede k blokaci všech účtů.
    Ale to co vyvádí BB (myslím tím vývojový team) je proti pravidlům slušného chování.
    Je to jen ukázkový způsob, jak naštvat lidi.

  9. #29

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Nejen to, ale podobné chování je i proti pravidlům hry a vede k blokaci všech účtů.
    thank you, captain obvious.

    jen je nakrásně vidět, že to je jediná věc, na kterou moderátor zareaguje. Ale ke zpětné vazbě na celý ten zprasený event ani pes neštěkne.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.