Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Událost Svatojánské noci

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví

    Událost Svatojánské noci

    Zdravím, chci se zeptat, jestli bude mít tato událost taky nějaký přínos pro lidi, kteří nemají suroviny ze starých událostí. Jestli ty staré suroviny (nebo rovnou žetony) bude možné nějak získat jinak než na trhu (jako odměna z dobrodružství, od průzkumníků, ...). Třeba já jsem si z každého eventu nechal 2-3 kusy, což mi dle tabulky převodu na žetony vynese přesně 3 žetony (za dva dárky). Jediné čeho mám víc jsou balónky, ale s těmi se nepočítá

    Proto mě zajímá, jestli tento event bude mít nějaký dopad na všechny, nebo to pro většinu lidí bude naprosto nezajímavé.

    P.S. Nějakou událost pro oživení by to chtělo, přeci jen Velikonoce už byly dávno ;-)

  2. #2
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to v první řadě "odškodnění" hráčům, co si schovávali vajíčka a dárky na příští rok, protože už nepůjdou použít. Kromě toho akce na zvednutí příjmů (nekritizuji to). Takže pro nováčky význam mít nebude.

    RE: P.S. já jsem rád za delší dobu bez slavností a událostí, můžu investovat dostatek surovin a nemusím se ohlížet na to, že musím šetřit na nějakou slavnost.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #3

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Nikdy se nelze zavděčit všem.
    Je také si uvědomit jednu zásadní věc.

    Někdo tomu ten čas věnoval a aktivně vykupoval eventové suroviny (že Unrealik) a někdo na to prostě kašlal a investoval DIA.
    Takže ten kdo aktivně hrál, bude mít výhodu (může rozprodat nasyslené suroviny).

    Na druhou stranu z pohledu nováčka by mě štvalo, že jinak než z trhu suroviny nezískám a nováčkové zpravidla nemají ekonomiku na to cokoliv koupit.



    Z výše uvedeného vyplývá následující:
    • Pokud nepůjde získat tokeny jinak než přes trh a DIA, neměl se vůbec navyšovat limit z loňských událostí !!!
    • Pokud tokeny půjde získávat jak je tomu běžné o eventu, pak je navýšení limitu logické.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    A ako to je s tokenom co sa tyka obchodovania ? Je obchodovatelny medzi hracmi resp. cez trznicu ? Alebo jedina "obchodovatelna" moznost je v ramci "DAR" pri zakupeni cez diamanty ?

    Lebo pokial by bol obchodovatelny aj samotny token tak to prinasa iste moznosti aj pre novacikov.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by ClanLord View Post
    A ako to je s tokenom co sa tyka obchodovania ? Je obchodovatelny medzi hracmi resp. cez trznicu ? Alebo jedina "obchodovatelna" moznost je v ramci "DAR" pri zakupeni cez diamanty ?

    Lebo pokial by bol obchodovatelny aj samotny token tak to prinasa iste moznosti aj pre novacikov.
    Je obchodovatelny.
    http://forum.thesettlersonline.cz/th...ll=1#post16325

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    • Pokud nepůjde získat tokeny jinak než přes trh a DIA, neměl se vůbec navyšovat limit z loňských událostí !!!
    • Pokud tokeny půjde získávat jak je tomu běžné o eventu, pak je navýšení limitu logické.
    Jestli se pozvedají limity, tak se bude jednat defacto o nový event. Pak možnost získat eventové suroviny pouze za dia (a nikoli hraním událostí eventu) je dost ubohé.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    ja si myslim ze lidi co maj event suroviny nasysleny se jich budou ve velkym zbavovat jen me co jsem to tak pocital vsechny surky po prevodu na tokeny to da cca 30k tokenu... tolik nevyuzuju ani kdybych se rozkrajel takze moznost bude pro kazdyho si neco poridit... jedina otazka tu tedy je za kolik se budou obchodovat

  8. #8

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    ja si myslim ze lidi co maj event suroviny nasysleny se jich budou ve velkym zbavovat jen me co jsem to tak pocital vsechny surky po prevodu na tokeny to da cca 30k tokenu... tolik nevyuzuju ani kdybych se rozkrajel takze moznost bude pro kazdyho si neco poridit... jedina otazka tu tedy je za kolik se budou obchodovat
    Podivej se na Unrealika
    Novackove nemaji sanci

    Docela me mrzi, ze vyvojovy team BB si neprecte reakce a nezamysli se nad tim, co dela.
    EDIT: vlastně oni moc dobře vědí, co dělají
    150 = 300
    Last edited by LosAngel; 20.06.15 at 21:16.

  9. #9

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    No podle toho co bylo psane by stejne nektere veci nemeli jit koupit pokud uz byli koupene pri eventu nebo ne?A ta zmena vyuziti starych eventovych itemu je podle mne stejne jen zasterka pro to jak pri nasledujicim eventu vytahnout z hracu diamanty kdyz si neco budou chtit koupit a nebudou mit jak nafarmit nove itemy behem bezneho hrani.
    Last edited by Jerry-li; 20.06.15 at 21:38.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Jerry tak to je jasny ne? jinak by to prece nedelali

    Angel ja co zbyde rozdam max vymenim za nejakou symbolickou castku, akorat me docela stve ze si nebudu moct koupit pruzkumniky a ze kazda event surovina ma jiny pomer na tokeny...
    Last edited by Karamon; 20.06.15 at 21:59.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.