Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: Soutěže cechu Night's Watch

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví

    Soutěže cechu Night's Watch

    Vítejte,

    pokud se ve hře nudíte nebo si chcete jen malinko odpočinout od bojů či budování, tak jste na správném místě. Právě zde a právě nyní se totiž rozjíždí soutěžení o zajímavé ceny. Jak často se nové soutěže budou uvěřejňovat vám bohužel nemohu prozradit. Vše závisí na mém volném času a náladě.

    Lord Velitel Roderik

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    V prvních kolech soutěžení si dovolím otestovat vaše pozorovací schopnosti :-). Na přiložených obrázcích je schválně udělána nějaká chyba. Vaším úkolem je najít ji a napsat mi zprávou ve hře co jste objevili (nikoliv ZDE!!!, to by jste zkazili soutěž ostatním!!!).
    Vyhrává vždy prvních deset správných odpovědí co mi dorazí do pošty. Jakmile se tak stane, výherce vyhlásím zde a následně rozešlu výhry.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    1. kolo

    Soutěžíme o 1.000 mincí pro 10 nejrychlejších hledačů 1 chyby na následujícím obrázku:

  4. #4

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen profesní rada....
    Ukládej obrázky v PNG (bezeztrátová komprese).

    JPG => kostička honí čtvereček.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    OK, příště zkusím změnit nastavení.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    ..
    Last edited by lolomg; 31.05.15 at 15:20.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Vyhlášení výherců 1. kola:

    1. Scylax86
    2. Filip98
    3. osladilous
    4. lolomg
    5. romca1983
    6. Annie
    7. Yumick
    8. Anubis_44
    9. tazik
    10. FajnChlap

    Správná odpověď byla kůže (v levé části obrázku, kousek pod palisádou), ta se na dobrodružství najít nedá a byla tam přidána ve Photoshopu. Všem kdo se do soutěže zapojili děkuji a výhercům srdečně gratuluji k výhře 1000 mincí. Během dneška mince rozešlu, a pravděpodobně večer spustím 2. kolo.

    Lord Velitel Roderik

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    2. kolo

    Zdá se, že se vám soutěžení líbí a proto přicházím s dalším úkolem. Opět jsem s pomocí Photoshopu udělal v obrázku jednu úpravu a znovu je vaším úkolem najít ji a napsat mi zprávu s vaším odhalením. Připomínám, že odpovědi nepište sem, ale klasickou poštou ve hře!!! Prvních 10 správných odpovědí tentokrát ocením 1000 žuly. Mnoho štěstí :-)


  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Vyhlášení výherců 2. kola:

    1. Markobros
    2. Filip98
    3. tazik
    4. maja850
    5. osladilous
    6. lolomg
    7. Yumick
    8. Samancz
    9. Noukav
    10. STouPIK

    Tentokrát vás hodně mátl ten strom produkce děl, ale byla to jen zástěrka. Správná odpověď měla znít, že mám ve skladě více bronzových mečů než dovoluje kapacita skladů. U krátkých luků je vidět, že je sklad plný, u bronzových mečů jsem ručně přepsal číslo na vyšší. Děkuji za všechny vaše ohlasy a vítězům gratuluji. Ti, které již mám mezi přáteli obdrží výhru ihned, ostatní buď po domluvě přes trh nebo o 24 hodin později po vypršení lhůty přijatého přátelství.

    V přípravě je třetí kolo, pravděpodobně se zde objeví opět večer ;-)

    Lord Velitel Roderik

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud máte jakékoliv připomínky (LosAngel: díky za upozornění na kostičky, v PNG je to o hodně lepší), nápady či kritická slova, tak sem s nima. Případně do pošty, pokud se vám zdá soukromá zpráva vhodnější. Například aby nedošlo k prozrazení nápadu na nějakou soutěž.
    Co se týče informování o novém kole soutěže, tak mě bohužel nenapadá moc možností. Doporučuji sledovat toto vlákno, případně globální chat, kam umisťuji ve vhodnou dobu zprávu. Další možností, nikoliv však vhodnou pro všechny, je členství v cechu Night's Watch :-)

    Členstvím v našem cechu získáte nejen pravidelné info o soutěži do vlastní pošty, ale hlavně zázemí jednoho z větších a starších cechů, s veškerou podporou a radami řady zkušených hráčů. A v neposlední řadě i možnost se zapojit několikrát do roka do některé z opravdu velkých soutěží o ceny v řádu milionu mincí. ... konec reklamního sdělení a "skryté" reklamy

    Jak to tak vypadá, tak vás soutěžení zaujalo. Někteří z vás se zapojují, aniž by měli zájem o výhru. I to mě těší. Soutěž vytvářím i pro vaši zábavu, a tak jsem za každého zapojivšího hráče rád. Co se týče budoucnosti, tak jen krátce. Pokud by se soutěž rozjela ještě více, tak navýším počet výherců z deseti na víc. Aby se nestalo, že pár minut po začátku bude takříkajíc vymalováno a později informovaní hráči by se tak nemohli zapojit. Na druhou stranu je možné, že četnost soutěže o něco poleví. Každopádně se pokusím udržet četnost na alespoň 1x týdně.

    To je prozatím vše. Děkuji za vaši pozornost a mnoho zdaru nejenom ve hře ;-)

    Lord Velitel Roderik

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.