Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: Soutěže cechu Night's Watch

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    3. kolo

    I na následujícím obrázku je s pomocí Photoshopu přidána jedna chyba. Nejrychlejších 10 správných odpovědí tentokrát ocením 3000 ocelových mečů. Pro jistotu připomínám, že správné odpovědi zasílejte poštou, nikoliv zde!


  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,

    tak buď vás výhra 3000 ocelových mečů neláká nebo se sem prozatím nechodíte pravidelně koukat zda tu není nové kolo soutěže. Každopádně mi došlo pouze 7 správných odpovědí. To je za 4 dny celkem málo. Nu, co se dá dělat. Tak tedy toto jsou správní hledači, kteří si všimli že na mapce z Temných veleknězů je zničena kostnice (tábor vůdce) a přitom je tam klasický tábor nepřátel (vedle lávové trhliny). Ten tam samozřejmě nemá co dělat, byl tam ručně přidán.

    1. maja850
    2. osladilous
    3. stolpeto
    4. tazik
    5. Annie
    6. Markobros
    7. princessAlishi

    Všem výhercům gratuluji a následně jim rozešlu výhry :-)

    P.S.: Další kolo sem přidám zítra ráno.
    Last edited by Roderik; 08.06.15 at 21:16.

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    4. kolo

    Tentokrát je obrázek poněkud větší a nalezení tradiční jedné chyby bude doufám těžší. Proto nejrychlejší výherci obdrží buď šlechtickou rezidenci nebo 1000 žuly. Dle vlastního výběru. Kolo potrvá maximálně do páteční půlnoci nebo do naplnění deseti výherců. Opakování je matkou moudrosti, proto připomínám: Vaše odpovědi zasílejte poštou, nikoliv zde!



    Externí odkaz pro plnou velikost obrázku: Zde

    Doplněno: Omlouvám se za opětovné sklouznutí do jpg. Program mě to tentokrát v png nebere, zřejmě kvůli velikosti souboru (přes 2MB). Každopádně chyba je zřetelná i takto a dva nejrychlejší výherce již máme :-)
    Last edited by Roderik; 09.06.15 at 12:18.

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Výsledky 4. kola

    celkem 9 správných odpovědí se mi sešlo a zde jsou ti, kteří si všimli, že v seznamu přátel, který je standartně řazen podle levelu a abecedy, je mimo abecední pořadí přehozen hráč Sonko:

    1. Annie
    2. Lord_X
    3. tazik
    4. SuprMama
    5. LosAngel
    6. lukas84cz
    7. maja850
    8. lolomg
    9. Misery

    na 10. správného hledače již čekat nebudeme, neboť večer spustím nové kolo.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    5. kolo

    jak už jste si nejspíše zvyknuli, tak i na následujícím obrázku je třeba najít jednu chybu a napsat mi ji poštou. Deset nejrychlejších získá oblíbených 1000 žuly.


  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdá se, že tentokrát to bylo lehké a už se mi sešlo 10 správných odpovědí, takže ukončuji kolo. Všem úspěšným hledačům gratuluji a po údržbě začnu rozesílat výhry. Zde je ona šťastná desítka:

    1. lolomg
    2. Annie
    3. osladilous
    4. princessAlishi
    5. FajnChlap
    6. tazik
    7. Lord_X
    8. maja850
    9. Zofie
    10. lukas84cz

    A jen tak pro pořádek, tak tentokrát jste měli objevit, že na obrázku jsou dvě základny Generálmajora, což žádný hráč mít nemůže. Pro příští kolo mám v plánu něco těžšího, alespoň doufám, a pravděpodobně ho sem umístím v noci z úterka na středu.
    Pomalu ale jistě také opustíme tento typ soutěžení a přejdeme na něco jiného. Nebude to až zase tak moc odlišné, ale podrobnosti si ponechám na někdy příště :-)

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    6. kolo

    vítejte u dalšího kola hledání chyby. Těm z vás, kterým se podařilo přeskočit přímo na tuto zprávu, doporučuji návrat na začátek, kde najdete pravidla soutěžení. A ty ostatní nebudu zdržovat a rovnou k obrázku:



    Čas na hledání máte do nedělního rána. Mnoho zdaru :-)

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Vyhlášení výsledků:

    Deset všímavých hráčů se už našlo, proto ukončuji 6. kolo. Správně jste si všimnuli, že čas na Ostrovu pirátů byl ručně upraven na vyšší než je standart. Běžně je OP na 2 dny a ani s nastaveným časem kvůli proběhlé údržbě by tak dlouho dobro netrvalo.

    1. lukas84cz
    2. tazik
    3. lolomg
    4. osladilous
    5. Lord_X
    6. Wendys
    7. b0st
    8. Petroff
    9. Samancz
    10. maja850

    Všem vítězům gratuluji a se všemi se těším v 7. kole, které bude poslední tohoto typu. Pravděpodobně ho sem umístím v noci ze soboty na neděli.

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    7. kolo

    Původně jsem měl v plánu dát na závěr něco těžkého, ale momentálně nějak nestíhám si s obrázkem pohrát a tak si to nechám až na příště. Ale o hledání nepřijdete a naposledy vám tedy předkládám obrázek s jednou chybou:



    Na hledání máte čas do čtvrteční půlnoci, pak rozešlu výhry a pomalu přejdeme na něco jiného.

    Jestlipak znáte úkoly, kdy na dvou na první pohled stejných obrázkách, máte najít deset rozdílů? Znáte? Tak to je dobře ... bude se vám to hodit :-)
    Podrobnosti vysvětlím s 1. kolem 2. fáze soutěžení, které začne pravděpodobně v sobotu 27.6.

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Vyhlášení výsledků

    tak nakonec poslední kolo ukončuji už nyní, neboť deset správných odpovědí už ke mě dorazilo. Zde jsou tedy ti nejrychlejší, kteří si správně všimli, že na nalezišti zlaté rudy je cedulka měděného dolu.

    1. Petroff
    2. lukas84cz
    3. osladilous
    4. b0st
    5. tazik
    6. Misery
    7. Annie
    8. princessAlishi
    9. Wendys
    10. maja850

    Nyní si dáme krátkou pauzu a v sobotu rozjedeme nové hledání.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.