Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Blokování a tábory - jak zvýšit svoje šance na úspěch

  1. #1

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví

    Blokování a tábory - jak zvýšit svoje šance na úspěch

    V několika návodech jsem se pozastavil nad tím, proč se v hlavním útoku posílá několik různých druhů jednotek po 1KS na tábor.
    Dle informací na http://osettlers.com/ru/reviews/methods.html se posílá více druhů jednotek za účelem rychlejšího zničení tábora.

    Informace jsem ověřil v dobrodružství Bohatým brát [AKTUALIZACE 09.04.2015].

    Výsledek byl ohromující.
    U základního tábora, který má jen 250 života, jsme se s obyčejným generálem dostali na poloviční čas.

    Pro zobrazení plného rozlišení klikněte zde:






    Další pokus byl proveden na věžích.

    Video - stejné jednotky
    https://youtu.be/VNThmJbOtzc
    Cílem pokusu bylo zjistit, zda má počet jednotek vliv na rychlost, kterou se bude věž bourat.

    Výsledek:
    Nemá vliv na rychlost ničení. Je jedno, zda pošlete 200K nebo jen 1K, věž se bude ničit stále stejně rychle.




    Video - různé jednotky
    https://youtu.be/y0xpjH17jag
    Cílem pokusu bylo zjistit, zda má různorodost jednotek vliv na rychlost, kterou se bude věž bourat.

    Výsledek:
    Má vliv na rychlost. Můžete poslat například 200K, ale když pošlete 198K + 1L + 1R, věž se bude ničit mnohem rychleji.




    Poznámky:
    Velice zřetelný je tento systém boje znát na hradech (Černí rytíři), nebo věže (Řvoucí býk).
    Zkuste přidat do závěrečného útoku místo tří rekrutů například Vojáka, Kuš, Dlouhý luk.

    270 děl zničí hrad mnohem pomaleji, než 1dělo + 1kuše + 1lučišník + 1voják.
    Last edited by LosAngel; 24.05.15 at 16:22.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví

    Lagy - aneb už zase laguje server

    Lagy ........
    Ne jeden blok se nepovedl díky lagům.

    Co je LAG
    Jistě jste všichni zažili situaci, kdy jste vyslali generála na útok a nad táborem se objevil čekající panáček.
    Lag je prodleva, kdy od zadání příkazu k jeho naplnění dojde až k několika vteřinové prodlevě (běžně 6-9 sec), než dojde k vyslání generála na útok.



    Proč se tomu tak děje?
    V praxi bývá na vině většinou přetížený server / Internet.
    Položil jsem si otázku, proč někdy server laguje a někdy ne (i v případech, kdy je na serveru evidentně hojně hráčů).

    Něco málo z pozorování
    Kdykoliv jsem odehrával dobrodružství sám, neměl jsem problém s lagy.
    Jakmile jsem někoho přizval ke hře (například LS), a dotyčný pozvánku přijal, většinou se okamžitě objevili lagy.

    OVĚŘENO: Kdykoliv se k dobrodužství připojí další hráč, vznikne prodleva mezi příkazem k útoku a vysláním generála cca 9sec (3 praporky). Pokud děláte blokování s časováním, je nutné
    • generály posílat přesně podle stopek, nebo
    • pokud posíláte následujícího generála poté, co předchozí generál dosáhl určitého bodu, je nutné vyslat následujícího generála o 3 praporky dřív
    Závěr:
    Domněnky se potvrdily
    Last edited by LosAngel; 19.02.16 at 15:15. Reason: Update

  3. #3

    Join Date
    May 2018
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Udělají se podniky?? prosím, byl bych rád, děkuji

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.