Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Čekající úkoly

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví

    Čekající úkoly

    Kdy dostanu odměnu za čekající úkoly? Co to znamená čekající? Resp., mění se někdy na jiný druh úkolů? Splnil jsem "čekající" a odměna nikde...

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Čekající úkoly mají právě status čekající, to znamená, že máš nějaký úkol před nimi a dokud tento nevyřešíš, tak ten další bude čekat. Nejhorší je, že se ti tam třeba povede dostat úkol, že máš postavit tolik a tolik surovin, jenže v momentu, jak se ti tento čekající úkol stane aktivním, tak prostě smůla a systém začne počítat od znova výrobu těch surovin. Nebo aspoň takle mě to dělá..

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejdřív musíš vyřídit denní úkol, potom se z čekajícího stane denní a půjde splnit

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Prosím o radu - nechápu, co udělat v úkole - vyberte lesníka borového dřeva z detailního stromového zobrazení bor. dřeva....

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Rosemisha View Post
    Prosím o radu - nechápu, co udělat v úkole - vyberte lesníka borového dřeva z detailního stromového zobrazení bor. dřeva....
    klikni postupně na: přehled ekonomiky - Suroviny - borové dřevo
    to co je pak zobrazeno je přehled kolik těžíš borové kulatiny a kolik jí lesníci stačí obnovit - když jsi v červených těžíš víc než lesníci stačí obnovit

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    OK, diky :-)

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, mě svítí "čekající úkoly" úkol "opilec" a každý den měnící se Vánoční úkol. Souvisí to přímo s Vánocemi, nevíte jak na tento úkol?

    Díky

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    když se ti podaří splnit denní úkol, příjde na řadu první z čekajících úkolů - opilec je jednoduchý, jen klikneš na hospodu a máš ho...
    denní úkol, který nemůžeš v blízké době splnit se dá smazat - po půlnoci dostaneš další.
    Last edited by vogon; 02.01.13 at 07:28.

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    no to jsem si myslel taky, ale ani při kliknutí na hospodu se nic nestane.... Denní mám vždy splněný...

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    tak potom zbývá snad už jen refresh okna prohlížeče po splnění úkolu, nebo zkusit jiný prohlížeč - nestalo se mi, že by první čekající úkol zůstal zablokován po splnění denního.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.