Reply to Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 55

Thread: Diskuse ke změnám 19. května

  1. #21

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Přidám se ke stížnosti na font. Když už, tak jste to mohli dát do nastavení aby si každý zvolil zda je pro něj přijatelnější nevidět čas u hostiny, jak se tu dočítám jako hlavní důvod změny fontu nebo snažší čtení textů. Mě osobně z tohoto fontu cca po 30 minutách bolí oči...

  2. #22

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    ANo, tak jsem se chtel poptat podpory, jestli mi ted zaplati bryle, ktere jsem doposud nemusel nosit. Ted to tady brzo potka kazdeho. Nebo aspon kazdeho s vetsim monitorem.

  3. #23

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Já to nepřečtu ani v brejlích :-( :-(

  4. #24

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    To patkové písmo je příšerné...

    Po pár minutách mě z toho tak bolí oči, že holt k Settlers pořádně nesednu, dokud to nevrátí zpátky.
    Last edited by PaoloLXVIII; 19.05.15 at 07:33.

  5. #25
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Dovolím si, jako první z mnoha, postěžovat na nový font. Dokážu pochopit, že s přidáním nějaké nové věci do hry mohou nastat problémy a chyby. Co ale pochopit nedokážu, tak proč vývojáři zvolili zrovna tento font? Nebo je tady snad někdo, komu se toto malé, tenké, patkové písmo zdá lepší a čitelnější? Copak se nepodívali jak to vypadá na monitoru? Je to děs a tak jako jsme s Raviskem brojili pro opravu rozbitého fontu v únoru 2014, tak nyní, po 15ti měsíční "opravě" budeme brojit pro opravu opravy této nečitelnosti. A zřejmě né sami :-)
    Jenom doufám, že jim to opět nebude trvat těch 15 měsíců!!!
    Když jsem to uviděl, zařval jsem. Tohle jste fakt posrali. Rád se vrátím, až se vrátí normální font, ale zatím ádijé.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  6. #26

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Jednu trošku pozitivní zprávu bych našel. Tady na Forum je font v pořádku

  7. #27

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    proč se změnil font v celé hře? nešly opravit tři ustřelený čárky?
    nový font je mnohem horší než posunutá diakritika....

  8. #28

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Budu další, kdo si postěžuje na "fix fontu" - pánové, tohle je z deště pod okap. Radši prosím ten s rozbitou diakritikou než tohle příšerný patkový písmo (Times New Roman?)

  9. #29

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Ty kráááso... co to je ?
    To se nedá číst ten novej font.

    A to brýle na čtení fakt nepotřebuji.

    Quote Originally Posted by lukas84cz View Post
    Zajímavé a přínosné změny Jak ale píše LosAngel o oddělení bojových a bonusových zpráv, bych také uvítal.
    A co se týče speciálních znaků, jsem nadšen že už se to vyřešilo, trvalo to hodně dlouho ale už chladím šampaňské Jupííí
    Co šampaňské?
    Už je bouchnuté?
    Last edited by LosAngel; 19.05.15 at 08:16.

  10. #30

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    A závěrem i jednu špatnou zprávu. Schválně jsem se mrknul na test server a anglický server. Na obou je původní, bezpatkový font. Na německém serveru registrovaný nejsem, ale předpokládám že to tam mají stejné. A co že je na tom tedy špatného?
    Nejspíš změnili font pouze na českém serveru kvůli rozházené diakritice a protože jde pouze o jeden server, tak se s opravou asi příliš nepřetrhnou.

    Tak jako tak, tento stav vydržím tak dva týdny a pak dávám ostrov k ledu a ať si tu hrůzu luští někdo jinej.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.