Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Už mě začíná irritovat ten jeden swap slot!!!

  1. #1

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví

    Už mě začíná irritovat ten jeden swap slot!!!

    Už mě pomalu ale jistě začíná irritovat ten jeden swap slot? Je problém mít dva, nebo je to nutné šikanovat hráče? Fakt tohle nechápu, asi jde o čas, čekání na druhého!!! Tak aby pak Settleři nečekali na hráče, fakt je to ocasovina tenhle blok!!! Prosím, udělejte s tím něco! Díky!

  2. #2
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    No to víš že jo. Pak to začne lagovat přetížeností serveru a pak budete zase nadávat

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Dejchej nebo ti praskne zilka a budes tahat nozicku.. Ja sem tu pres 2 roky a driv se cekalo i nekolik hodin a nikdo s tim nemel problem dneska byste pro 5 min navic vrazdili..

  4. #4

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lutheen View Post
    Už mě pomalu ale jistě začíná irritovat ten jeden swap slot? Je problém mít dva, nebo je to nutné šikanovat hráče? Fakt tohle nechápu, asi jde o čas, čekání na druhého!!! Tak aby pak Settleři nečekali na hráče, fakt je to ocasovina tenhle blok!!! Prosím, udělejte s tím něco! Díky!
    Pokud dobře chápu historii, tak SWAP byl výmysl hráčů (nechtěný efekt).
    Hra byla vytvořena tak, aby se dobrodružství hrála kooperativně (o což jsem se osobně pokoušel), ale z praxe jsme zjistil, že to nefunguje.
    Lezli jsme si do zelí, jeden čekal na druhého, zbytečně přicházeli o jednotky a výsledek? Jeden byl na druhého naštvaný..... Dělalo to jen zlou krev.

    Raději si to odehraju sám a pak swapnu odměnu....

    PS: a chvíli si počkám na swap, než kooperovat na jednom dobru.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.