Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Novinky pro PVP

  1. #11
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    @Kahsi
    • Jak se máme vyjádřit k odměnám a postupům, když nejsou detailněji popsané?
    Jakmile se tato verze dostane na testovací server, každý si ji může osahat a na základě toho se vyjádří. Samozřejmě nečekám, že budete věštit z křišťálové koule.

  2. #12

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    @BB

    Tak jsem si zahrál několikrát kolonii, abych mohl dát validní zpětnou vazbu.
    Expedice jsou zatím plné chyb, dvě zásadní chyby jsem reportoval (špatné zisky z kolonie a teleportování maršálů)

    Pozitiva:
    1. náklady na dobytí kolonie nejsou tak drastické, když se blokuje
    2. odměna ze základní kolonie pokryje skoro náklady na jednotky (když dobře padne v podobě železné rudy a samozřejmě jsou nízké ztráty)


    Negativa:
    1. blokování je značný problém, zatím se snažím přijít na to, jak dlouhý čas vůbec zabere pohyb maršála a jak dlouho trvají boje (problém, když je server) přetížený a laguje
    2. systém výběru jednotek je tragický a sytém posílání na boj taky (nutná změna)
    3. interaktivní boj mi rovněž nepřijde zajímavý a je problematický, hlavně když je server přetížený a laguje
    4. obrana kolonie je o ničem... již při dobytí kolonie vím, že o ni brzy přijdu! (toto je první důvod, proč kolonie dál hrát nebudu)
    5. nutnost jiného typu jednotek (náročnost na velikost populace)! (toto je druhý důvod, proč kolonie dál hrát nebudu). Hráč na LVL 30 vůbec nemá šanci mít jednotky jak na standardní adventury, tak expedice.
    6. jediná kolonie vydržela několik dní, o ostatní jsem přišel během několika hodin po získání, což mě demotivuje kolonie vůbec jezdit
    7. bug v těžbě surovin na kolonii (reportováno na support)
    8. nazývat expedice PVP je obrovský omyl!!! Nemohu ovlivnit, co se tam děje....
      Bojuji defacto proti počítači, který se nijak nebrání. Takhle PVP nemůže nikdy fungovat, to je nesmysl !!! Perfektní PVP je v HOMAM online, ale to je taky jiný styl hry.

    Poznámka:
    • (Ironie) Ví vůbec BB, co znamená význam PVP (Player vs Player)?? Expedice ve stávajícím stavu nemají s PVP cokoliv společného.
    • Dle mého názoru nelze v settlers udělat pořádné PVP. To byste museli vzít klasické settlers a předělat je do webové formy.
    • PVP by šlo udělat trošku jinak. Spíš formou soutěže, kdo kolonii dřív dobude, toho bude, mapa by se musela náhodně generovat (i počet jednotek), něco jako v Diablu.
    • Objem vytěžených surovin z kolonií vzhledem k tomu, že mi kolonie vydrží max 24hodin není dostačující a kolonie na uhlí, to je výsměch....
      Je lepší (hlavně levnější a jistější) postavit zlatý důl, nebo dalšího uhlíře a kolonie nejezdit. S hostinou vytěžím o 200-500% víc surovin než mi dá kolonie a bude to nákladově i časově levnější!
    Last edited by LosAngel; 28.04.15 at 19:51. Reason: Korektura

  3. #13

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    mno v novem systemu se zatim neni k cemu vyjadrit..
    pvp obecne je ztratovou zalezitosti a jediny duvod proc ho jet by bylo kdyz by z toho byl trvali bonus => coz se zase vylucuje s tim ze by jsi pvp jezdil po ziskani daneho bonusu..
    k odmenam se zatim moc vyjadrit neda kdyz nejsou odmeny videt.. ale je to prave ono aby do neceho totalne nevyhodneho dali pozlatko neceho vyhodneho..
    P.S. nezapomente dost vyvojaru zamestnat na velmi uzitecne budovy jako je 20* rychlejsi dul na zlato a dul na ledek a titan

    vazne by to sneslo se zamyslet nad konceptem..

  4. #14

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    To PvP je dobrá věc a i ty novinky se mi zdaj dobrý. Kolonii jsem však jel jen dvakrat a dále jsem to nehrál ze dvou jednoduchých důvodu - Ta armáda stojí takovýho železa a uhlí, že kvůli tomu nebudu stavět dalších 10 sléváren železa, to fakt ne. Tahle drahota se nezměnila, takže je nejezdím. A druhá věc je, že se PvP jednotky počítají do popky, sorry, ale chci si blokovat co nejmene popky touhle super extra drahou armou, který je k ničemu.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    jo, s tou populací je to špatné. Chtělo by to ten vodní hrad zobyvatelnit. První level 30 obyvatel, druhý 60 ... třicátý 900 obyvatel. Pak má smysl mít armádu i na PvP a ne jen na dobrodružství.

  6. #16

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte, tak od velikonoc som mal pauzu s koloniami a cakal na zmeny co prinesie tabulka a novinky v koloniach. Zatial to celkom ide, nejde mi o zisk ani vytazok z kolonii, ide v podstate iba o body udatnosti a cervene hviezdy aby stupala uroven hradu. Fakt skoda ze hrad je zatial iba ozdoba, mozno neskor alebo nakoniec pride nejake prekvapko. Dosiahol som lvl10 - hrad mam lvl5 a odmena bola dalsia zbrojovka, co trosku vitam kedze vyrabam velke mnozstvo zbrani a viaceri reptali ze dlho trva vyroba, ja som ich vyrabal u seba a aj u inych hracov som si dal vyrabat, takto mozno budem viac sebestacny. Trosku nechapem v tabuke ucinnost dobijania kolonie, mozno mohol byt hlavny faktor pocet zabitych jednotiek, co by sa vlastne odvijalo od toho ze cim ides viac kolonii alebo vycistis viac sektorov mas viac zabitych, takto sa mozno da dat kolonia na prvy sup s vysokou ucinnostou a cely mesiac neni treba nic riesit, lebo dalsim utocenim na dalsie kolonie si tu ucinnost mozeme znizit a hlavne zatial stale neviem od coho sa ucinnost odvija, ci je to pomer zabitych mojich a nepriatelskych jednotiek, alebo casu, pouzitia lekarniciek, alebo od coho vlastne? Inak je to pre mna osobne ozivenie hry a je sa cim aspon zaoberat.

  7. #17

    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen takova drobnost k tomu blocku (na expedicich se blockuje vyborne) prave tim ze jsou marsalove rychlejsi to pekne odsejpa a krasne se da vychytat nacasovani.
    Jedina nevyhoda je ze kdyz lagne server tak to prehazuje jednotky a dela chyby ale to nejni chyba rychlosti marsalu. Spis by bylo fajn zrychlit normalni generali protoze nez nekam dojedou tak u toho desetkrat usnu
    Jinak expedice jezdi od prvnich lvl a nebejt tech par bugu a lagu tak je to parada. (mozna by pomohlo vice kolonii) je precijenom docela masakr kdyz se o 30 kolonii pere permanentne 500 lidi

  8. #18

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    tak jsem po dlouhé době zkusil PVP, ale to co jsem zažil, to je hnus. Hláška "tato jednotka bude nasazena jako první" a ejhle ona to nebyla pravda, tudíž místo abych kolonii získal, tak jsem dostal na pr..... Takže jděte do pr....

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.